Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: bycie grubasem to ulomnosc, jak bycie glupim, zaden powod do domu i podziwu


@trochelipa niestety bycie głupim jest raczej nieuleczalne, a otyłość można wyleczyć. Znam jeden bardzo sprawdzony sposób. Wystarczy mniej żreć i czasami pójść na spacer. Zaraz mi ktoś tu powie, "może dlatego jest gruba, bo przyjmuje leki?!". Ta ta wszystkie latają na sterydach przed wejściem do McDonalda.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Ci sami ludzie krzyczą, że np. niezaszczepieni nie powinni być leczeni przez państwo, ale jak się roztyję do poziomu zagrażającego życiu to wszystko w porządku, mój wybór i przecież płacę podatki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarkendarion: nie ma o czym gadać. Toksyczne ruchy bodypositive dają ludziom wytłumaczenie dla swoich złych nawyków. Jak utrzyma taka formę do końca życia, to pewnie skróci je względem obrazka po lewej o 10 lat, a sprawności pozbędzie się 25 lat wcześniej
  • Odpowiedz
@spiegelglas: tak. Moje ciało ma tendencje do naleśniczenia w dłuższym okresie bez treningu i z g---o dietą. Miałem okresy kiedy podczas budowania masy miałem pod 110 kg na wadze (przy 185 cm) żeby ostatecznie wyrzeźbić się do stanu jak na zdjęciu. Dojście do takich rozmiarów kosztowało mnie delikatnym rozciągnięciem żołądka i bardzo dużym apetytem :D. Jakbym przestał ćwiczyć i jadł tak jak głód mi nakazuje to bym wyglądał jak ludzik
  • Odpowiedz