Wpis z mikrobloga

Rozumiem że beka z grande strategii, ale Klekle też się nie popisał:

Lewis na softach kręcił najszybsze okrążenia, a w tym samym czasie Charles też na softach wcale za bardzo nie doganiał Pereza który był na medach.

Dopiero po VSC zaczął znacząco go doganiać, ale to tylko dzięki temu że zaczęło mocniej padać, a jak wszyscy wiemy softy w deszczu radzą sobie dużo lepiej niż pozostałe slicki

#f1
  • 8
@RAAAKEZ: Ja tyko przypominam, że ci ludzie to nie są roboty. Jakbym wiedział, że mam dużą szansę na zwycięstwo, ale mój super team znowu to zaprzepaścił, to byłbym trochę #!$%@? i miałbym trochę #!$%@? w walkę o P5, do którego traciłem 6+ sekund. Wiem, że to nieprofesjonalne podejście, ale to też są tylko ludzie, a Perez to też nie jest jakiś ogór. On sobie jechał dobry, równy wyścig, i był raczej
@RAAAKEZ: Ja tyko przypominam, że ci ludzie to nie są roboty. Jakbym wiedział, że mam dużą szansę na zwycięstwo, ale mój super team znowu to zaprzepaścił, to byłbym trochę #!$%@? i miałbym trochę #!$%@? w walkę o P5, do którego traciłem 6+ sekund. Wiem, że to nieprofesjonalne podejście, ale to też są tylko ludzie, a Perez to też nie jest jakiś ogór. On sobie jechał dobry, równy wyścig, i był raczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@RAAAKEZ: Ferrari jechało dobrze tylko na medach, na softach obaj kierowcy się męczyli. Jedyna słuszna strategia dla Ferrari to start na softach i 2x medy, ale oni chcieli być mądrzejsi. Chcieli pewnie na starcie wyprzedzić Russella i w te ~25 okrążeń zrobić taką przewagę żeby móc spokojnie dojechać na hardach po jednym picie. Niestety ich plan A nie wypalił już na starcie, a plany od B do J były Grande.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sababukin: nie no wyścig Leclerca się skończył w momencie jak go spittowali na hardy. Wtedy już było pozamiatane.

Mi się wydaje że ten wyścig to było dla Lec przesilenie I ma już #!$%@?. Nawet się przesadnej nie emocjonowal tym blamażem. Potem jeszcze #!$%@? czytasz wywiad binotto który mówi że ze strategią jest wszystko super i nie widzi potrzeby jakichkolwiek zmian.

Na #!$%@? się starać ¯\_(ツ)_/¯