Wpis z mikrobloga

@zero_dwa: A w wyniku rewizji wyniku z 16% na 46% zmieniło się cokolwiek poza posiadaniem matury przez 02?

Jak byłeś pozbawionym zdolności wyciągania wniosków z własnych błędów i rozpieszczonym dzieciakiem z pretensją do świata tak dalej jesteś. Różnica taka, że na wrzesień zamiast narzekać na uwaloną maturę będziesz narzekać na niedostanie się na "wymarzone " studia lub na coś innego.

Zadziw wszystkich i ogarnij siebie, matura może być dobrym początkiem
  • Odpowiedz
za bycie zarozumiałym i atakowanie mnie pomimo że od początku miałem rację? xD


@zero_dwa: Jak widzę, zmiana wyniku z 16% na 46% i udowodnienie że jakiś random z internetu nie miał racji jest dla Ciebie bardzo ważne...

Pogadamy o tym czy się myliłem czy nie, jak nie skończysz niczym gwiazdy tagu typu @RyouNarushima czy @Lepper3001 na NEET-cie bo to zagrożenie dalej istnieje.
  • Odpowiedz
@zero_dwa: A na serio: jak ogarniesz życie, odetniesz się od przegrywowego szamba, znajdziesz sobie laskę, ukończysz studia i znajdziesz normalną robotę to będę spełniony jako wykopek i jako troll ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I będę pierwszy od szkalowania neetowców rzucających "ok ośki".
  • Odpowiedz
@zero_dwa: twoja praca była beznadziejna, nie zrozumiałeś wiersza ani nawet nie posiadałeś żadnej wiedzy w takich tematach jak epoka literacka czy autor.

Zaliczyli ci to tylko dlatego, że teraz przepycha się każdego żeby tylko nie robił problemów i zamieszania. Miałeś pomalować jabłka na czerwono a ty pomalowałeś gruszki na czarno. Dostałeś punkty za to, że zrobiłeś cokolwiek oraz za użycie kredek a nie swoich smarków.

Gratulacje, udało ci sie prześlizgnąć
P.....k - @zero_dwa: twoja praca była beznadziejna, nie zrozumiałeś wiersza ani nawet...

źródło: comment_1659438285zIQIXv39mJzTkfygZ5hPBh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz