Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Przy takich zarobkach rocznych i finansach jakie posiadają wszyscy w #ekipa jestem pełen podziwu, że oni wynajmują mieszkania xD
Przecież jak nie kredyt bez wkładu to mają takie pieniądze i zasięgi, że spokojnie byłoby ich stać na kredyt + duży % wpłaty własnej.
Taki #pago też wynajmuje, a trzepie kilka (jak nie kilkanaście/kilkadziesiąt) tysięcy z współprac i donate. Jakoś #parisplatynov ma swoje mieszkanie, samochód chyba też bez leasingu, a zniknął z YT już dawno temu i
streamował na FB dla niewielkiej ilości osób.

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zpord: Furę ma mercedesa AMG A klasę, albo ta A klasę jak suv (idk jaki to model).
A z przeprowadzką to tak samo jak z b--------m którego ma xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kontest3: @zpord: O domu nie słyszałem ale.moze się zgadzać bo wiele razy wspominał o nowym studiu do streamów.
Średnio by mi się uśmiechało jechać w inne miejsce streamować i potem wracać do mieszkania. No chyba, że w tym samym bloku sobie ogarnia albo jak wspominasz buduje dom pod Krakowem.
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: Mowil dzis na streamie o przeprowadzce do Wroclawia. Jakies pol roku niby i bedzie w nowym miejscu. Od dluzszego czasu nie ma kamerki, wiec domyslam sie, ze chodzi o to, ze niektor rzeczy juz tam wylatują i dlatego sie nie pokazuje, no chyba ze zapuszcza dlugie wlosy i chce zaskoczyc widownie :D
Kurde ale my tu dochodzenie prowadzimy ;P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: on nie lubi ogólnie kamerki, na fb też jej nie było zbyt często. Z kamerka musi się pilnować i Aga musi się chować. Z przeprowadzką do Wrocławia jest jak z posiadaniem dziecka xD
Równie dobrze mógł sobie żartować jak z wieloma rzeczami
  • Odpowiedz