Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Przyszło nam szukać nowego mieszkania na wynajem. Jest lekki stresik bo przyzwyczailiśmy się do obecnego gdzie mieszkamy blisko 4 lata. Do tego obecne ceny są lekko mówiąc szokujące. Może ma ktoś w ofercie 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, 40-50m2, rozsądnie urządzone ( Bardzo dużo mieszkań potrafi mieć jedna niewielka szafę w sypalni i tyle). Lokalizacja to w zasadzie chcielibyśmy wykluczyć północną Pragę, Białołęke, Wawer. Pozostałe dzielnice wchodzą w grę, bardziej nam zależy na komfortowym mieszkaniu i dłuższym najmie bo nie chcielibyśmy za rok znowu się przenosić. Możemy zaplacić w okolicach 3000zl (czynsz + najem + garaż) max 3500.
Piszę to pod wpływem chwili bo serio nie spodziewałem się, że będzie taki problem ze znalezieniem mieszkania, które w naszym rozumieniu nadaje się do życia czyli przynajmniej 2 spore szafy i jakieś miejsce gdzie upchnę mini biurko.
Kończąc ten anons jesteśmy małżeństwem bez zwierzaków i dzieci. Imprez nie robimy ewentualnie normalne spotkanie ze znajomymi przy winku. Najem okazjonalny może być
#wynajem #warszawa
  • 8
@sqim szkoda ze nie wrzuciłeś posta miesiąc temu. Opuszczałem mieszkanie 45m2 na Targówku za łącznie 3.4-3.5 k Sprawdź osiedle wilno, powinieneś coś znaleźć w temacie choć jest tragedia bo tak dużo osób się zgłaszało (głównie wschodnie narodowości)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ziemniak43212: w zasadzie nie wykluczam starego ale wyszedłem z założenia, że im więcej tekstu tym mniej osób przeczyta posta. Przyzwyczailismy się do gotowania na płycie indukcyjnej, garażu podziemnego i chcielibyśmy je mieć obecnie. To nie wyklucza starego budownictwa jednak takich mieszkań jest mało. Poza tym często zaważają jakieś detale czy chcielibyśmy gdzieś mieszkać, tak samo jak inne rzeczy będą super to może być bez garażu ale to ciężko wszystko opisać.
@princecas: Aha, no tak. Opłaty dodatkowe napisał,że 1zł, w opisie,że dodatkowo czynsz ale ile to już nie napisał. Ja #!$%@? co za ludzie, ale jest do znalezienia, mówię 3 ogłoszenia niżej i było mieszkanie 42m, 2400 + 550 czynszu i to ładne.