Wpis z mikrobloga

@TypowyXD: w moim przypadku tylko i wyłącznie wygodne planowanie i synchronizacja tras z wahoo.

Wiem, że są tańsze i/lub darmowe alternatywy, no ale ka to leniwy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TypowyXD: oczywiście że można robić, tylko widzisz swoje wyniki, a innych nie. Poza tym ja nie o KoMach, tylko np. o systematycznym jeżdżeniu jakichś podjazdów i porównywanie swoich wyników do swoich wyników :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyXD: Strava Live Segments np na Wahoo. Mnie to motywuje do przyciskania, wyjeżdżam, planuję traskę i na wybranych segmentach dociskam. Jak w zabawie biegowej w treningu biegania, spoko bodziec, ostatnio na 44km trasy, wybrałem sobie 3km segmencik, później sprint 360m i kilometr, koronka wpadnie, noga przepalona, gębą zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cult_of_luna: @TypowyXD: heatmapa w strava jest za free, aczkolwiek nie uzyskasz w niej takiego zooma jak w wersji premium

@Paczek_w_masle: z tego co widzę raz kupione w tej cenie już zawsze się w niej odnawia

@Hipodups: nie jestem pewien, ale czy nie da się komuś przekazać Twojej obecnej subskrypcji? Kojarzę że coś takiego było. Tylko czy zobaczysz promke po tej akcji to nie wiadomo

@szakalq: te cenę
@Paczek_w_masle: ja mam jeszcze inaczej. Skończyło mi się premium może z tydzień, może dwa tygodnie temu. Teraz chciałem sprawdzić tę promkę bo w sumie bym kupił i jak wchodzę w Account -> Current Subscription to mam Annual "Save 37%" a cena to 172.99 zł.
Czyli płacę więcej niż ty, ale za to więcej oszczędzam xD