Wpis z mikrobloga

Nigdy nie śledziłem jabłona oprócz znajomości najsłynniejszych fragmentów kiedy się odpala ale po obejrzeniu dzisiejszego przemówienia w Bydgoszczy stwierdzam, że to jest topka xD Gość ma kapitalną charyzmę, krasomówstwo spokojnie na poziomie Hitlera (pomijam oczywiście treść tych wysrywów) a prowadząc swój performance - bo wciąż chcę wierzyć, że to jednak tylko performance - prowadzi bezbłędnie. Ma to potencjał. No i wytrwałość - od nikomu nieznanego indywiduum z dna internetu, poprzez lata cierpliwego pajacowania właśnie wkracza do świadomości mainstreamu.

Myślę, że jakaś odsiadka jest kwestią czasu.


#jablonowski #rodacykamraci #osadowski #olszanski
  • 7
@SOLDIER_OF_FROGTAN: Cały czas widzę tu jakąś przepychankę o to czy oni tak na serio czy nie. To już naprawdę mało ważne bo chodzi o tych którzy ich słuchają codziennie, przychodzą na te całe szurowiece, wpłacają im całe emerytury, siedzą w piwnicach i się nakręcają na jakieś wyimaginowane zagrożenia.. Oni już dawno wierzą że to na serio, uważasz że ci ludzie przychodzą tam jak do teatru??

Poza tym nawet na przykładzie KKK
@Varin: Ale to do mnie? Bo ja od dawna oglądam Jabola i mam wyrobione zdanie, że to stary wariat balansujący na granicy rzeczywistości i chorych wyobrażeń o sobie samym i świecie. W każdym razie nie jest to żaden "performance" jak tu niektórzy wypisują, bo to przecież hehe aktor. To jeszcze było nieszkodliwe dopóki pajacował u Sendeckiego, ale teraz ma tych kilka tysięcy tępych januszy i grażyn traktujących go w 100% poważnie
@SOLDIER_OF_FROGTAN: wystarczyly by zawiasy i zakaz nadawania w internecie - tak jak dostali jacys polscy patostreamerzy. I tyle. Dlatego caly czas sie zastanawiam czy ABW itp nie czekaja po prostu i nie obserwuja bo chca zlapac grubsza rybe. Może faktycznie mają kontakty z kimś z federacji i może maja wytyczne/finanse od nich. A może chcą naprawdę dostać się do sejmu. Oby to za dlugo nie trwalo bo jestem prawie przekonany ze
@szejk_wojak: mam to samo, kojarzę go jako osobę o dużej wiedzy historycznej, niezłego aktora teatralnego (byłem na 2 spektaklach z nim) i człowieka o bardzo dużej charyzmie.

Juz jakoś w 2015 zapoznałem się z jego twórczością i był to zupełnie inny poziom.