Wpis z mikrobloga

jakby Bóg z nieba zszedł i zobaczył jak zniszczyliście rynek div to by zapytał co wyście uczynili na moją pamiątkę


@Przecietny_wykopowics: jakby Bóg nie stworzył kobiety jako hipergamicznej bestii to by nie było problemu i każdy by sobie ruchał bez płacenia
@Przecietny_wykopowics a czyli kazdy kto ma hajs ma sobie odpuszczać ruchanie tylko czekać aż ceny spadną xDD spermiarze to ci co latają jak psy za jedną divą na przykład i obrzucają ją prezentami a nie ci co po prostu korzystają z usług . Ceny są jakie są , to że ty się zbuntujesz i nie będziesz chodził nic nie zmieni tym bardziej ,że 90 procent klientów w ogóle nie jest swiadomych istnienia
@Przecietny_wykopowics: do fryzjera też jakby nikt nie przychodził za 50 to musiałoby kosztować 30. Niby masz dużo racji w tym że spermiarze zepsuli rynek ale powiedziałbym, że bardziej w takiej kwestii że godzą się na oszustwa co do wyglądu i #!$%@? serwis. Przychodzi taki koleś, widzi w drzwiach bazyla 15 lat starszego i 20kg cięższego niż na zdjęciach, machnie ręką, mruknie pod nosem "kto wybrzydza ten nie rucha" i jeszcze na
nie jesteś przegrywem bo nie ruchasz


@Przecietny_wykopowics: Jestem, bo nie mogę zrobić czegoś co dla innych ludzi jest normalną czynością, jak np. picie wody, czy pójście do sklepu.

jesteś przegryw bo chcesz płacić aż 500zł za ruchanie


Dzięki za uświadomienie w komentarzach, że nie trzeba tyle płacić. Też uważam, że 500 zł za różową 7/10 to przesada, ale w tym kraju tak ostatnio za wszystko #!$%@?ły w górę ceny, że wcale