Wpis z mikrobloga

@filozof900: Nie "ciekawy" co całkowicie zgodny z neoimperialną Putinowską propagandą. Nikt po 90' nie bronił ruskim wejścia do NATO. Co ciekawe oni chcieli ale nie jak wszyscy inni tylko jak na ruską bladź przystało chcieli być "zaproszeni". Nie zostali więc się obrazili. I ta obraza została im do dzisiaj. Wymyślają głupoty i wmawiają między innymi takim "ekspertom", że Mateczka Rassija to wielce zagrożona przez rozpychanie się NATO. Nigdy nikt w tym
@idina: akurat z tym, że to ekspansja NATO jest powodem to ja również się nie zgadzam. natomiast zgadzam się z tym, że USA w ostatnich 20-30 latach prowadzi neoimperialną politykę i wojna na Ukrainie jest w pewnym sensie efektem tej polityki. moim zdaniem nie mogło się to skończyć inaczej, co mnie bardzo #!$%@? bo mam przyjaciół wśród Ukraińców i szkoda mi tego kraju. już nie mówiąc o problemach jakie czekają nas
@filozof900 xD USA nie musi prowadzić polityki ,, neoimperialnej,, bo jest 100% imperium na tym świece i robia świetna robote pomagając zniszczyć te psie syny. To ruskie napadli sowerenny kraj, wdali sie w wojnę mimo ze przez lata mieli wszytko aby rozwiązać sprawy inaczej, woleli kraść zniszczyć i zabijać ( tak jak dziady i pradziady) wiec zasługują na rozpad tego gowno kraju ktory nęka wszystkich do okoła. A amerykańska polityka tylko i
@filozof900 @idina: Biedna Rosja musiała zaatakować sąsiedni kraj i dokonać zbrodni wojennych bo czuła się zagrożona ze strony nato. Przypominam że co tydzień w państwowych mediach terrorystyczna Rosja mówi o użyciu atomu. Czyli oni mogą straszyć cały świat atomem i nikt nic nie może zrobić, a jak jakiś kraj dołączy do paktu obronnego to usprawiedliwia to Rosję do wojny xD