Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
Gratuluję wam wakacji kredytowych. Poprawcie mnie jeśli się myle, ale to są głównie ludzie którzy nie korzystają z żadnego socjalu poza jakimiś 500+. Jedyne grosz jaki odzyskałem kiedyś od rządu to bon na przesiedlenie w postaci 8k netto i pamiętam jakie to fajne uczucie kiedy w końcu oprócz grabienie cię - coś dostaniesz.

Mam tylko nadzieję, że nie spodoba się za bardzo socjalizm i będziecie dalej pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 9
@n3sta: nie wiem jak inni, ale ja z żoną zarobki 8tyś /mc netto, kredyt 1200 zł od 05.2022 na 20 lat 150 tys zl. wakajki wzięte na nadpłatę wiadomka ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle jedynie dostałem od rządu, to trzeba skorzystać. 8 rat skróci okres o ok 2,5 roku, a przez ten czas jeszcze liczę, że nadpłące więcej, bo akurat remontuje mieszkanie do kapitalki w miescie wojewodzkim,
Jedyne grosz jaki odzyskałem kiedyś od rządu to bon na przesiedlenie w postaci 8k netto


@n3sta:
Bogol, ja w urzędzie usłyszałem, że nie mają już hajsu.
Był luty.
@n3sta
@witos ja to w ogóle nie rozumiem tej nagonki co się właśnie zaczęła. Ok, na wakacjach można zyskać ale to się tym różni od wszystkich innych socjali, że to właśnie nie jest hajs z budżetu - przez wakacje po prostu banki mniej zarobią. I tak jak napisał @witos - ludzie, którzy nadpłacą tym hajsem kredyt przyczyniają się do walki z inflacją.