Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że w nowym harmonogramie spłat #kredythipoteczny w #ing kolejne raty do spłaty to 100% same odsetki? Tak mi się zmienił harmonogram spłaty po złożeniu wniosku. Sprawdźcie jak jest u was. Dopiero marzec 2023 jakiś tam % kapitału w racie.
  • 17
  • Odpowiedz
Czy to normalne, że w nowym harmonogramie spłat #kredythipoteczny w #ing kolejne raty do spłaty to 100% same odsetki? Tak mi się zmienił harmonogram spłaty po złożeniu wniosku. Sprawdźcie jak jest u was. Dopiero marzec 2023 jakiś tam % kapitału w racie.


@revoolution: Przypuszczam, że to kwestia błędów technicznych, banki miały bardzo mało czasu na dostosowanie systemów. Jeśli sytuacja się wkrótce nie zmieni to skontaktuj się
  • Odpowiedz
@dwal: jesteś głupi serio czy tylko udajesz? Wakacje kredytowe wchodzące 29 lipca kończą wszystkie inne wakacje oferowane przez rząd. #!$%@? że było trąbione o tym już chyba wszedzie gdzie tylko możliwe. Ale zawsze znajdą się takie ameby jak ty wprowadzające niepotrzebne zamieszanie i panike. Coś gdzieś słyszał ale do końca nie wie co. Gardzę
  • Odpowiedz
@revoolution: wciąż można normalnie kliknąć w pekao zawieszenie rat kapitałowo odsetkowych ( stare )
Są umiejscowione zaraz nad zawieszenie spłaty raty kredytu ( nowe ).

Specjalnie tak ułożone żeby popełniać błędy jak Op
  • Odpowiedz
złożyłeś wniosek o źle wakacje, wybrałeś covidowe

można normalnie kliknąć w pekao


@dwal: tylko, że w tagach masz ING, nie pierdziel
@revoolution: a czytałeś na co się zgadzałeś przy potwierdzeniu "wakacji"? wszyscy tak mają, ale nic nie zostanie pobierane
  • Odpowiedz
@dwal: to spróbuj sobie złożyć taki wniosek o którym mówisz ... Tak jak myslalem, zwykle #!$%@? bez pokrycia
@michaszko no właśnie czytałem, dlatego się pytam co tu się odpierdziela. Ilość pozostałych rat też się zmieniła z dupy xd
  • Odpowiedz
W miesiącu po zawieszeniu zobaczysz podwójnie naliczone odsetki. Podwójne naliczenie skorygujemy w dniu płatności raty - tych odsetek nie pobierzemy.
Jeśli masz zawieszoną większą liczbę rat, na harmonogramie zobaczysz, że tylko kolejna rata jest zawieszona. Kolejne raty będą zawieszane zgodnie z Twoim wnioskiem.
Po złożeniu wniosku harmonogram może zawierać błędy, będzie on aktualizowany na bieżąco zgodnie z dyspozycją zawieszenia.
W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu przez czat w Moim ING (dostępny po
  • Odpowiedz