Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aplikacja_TelaDei: Trzeba przywołać naczelnych zwolenników Konfederacji, którzy przez ostatnie lata nawoływali do zacieśniania stosunków z Rosją, bo są obrońcami słowiańskich tradycji

Jeżeli słowiańskimi tradycjami jest odcinanie genitaliów jeńcom, odcinanie głów ludziom i nabijanie ich na płot, połączone z atakami na przystanki autobusowe... To ja nie chcę reprezentować takiej grupy
@niochland

Trzeba przywołać naczelnych zwolenników Konfederacji, którzy przez ostatnie lata nawoływali do zacieśniania stosunków z Rosją, bo są obrońcami słowiańskich tradycji

Przecież to Tusk miział się do Putina, a lewak @szurszur pisał, że to właśnie kraje zachodnie chciały resetu w stosunkach z Putinem w ostatnich latach.
Volki - @niochland 
 Trzeba przywołać naczelnych zwolenników Konfederacji, którzy prz...

źródło: comment_16590929966zmbzM1OslLV6zFNwVblE2.jpg

Pobierz
@niochland: jako konfiarz konflikt na Ukrainie jednoznacznie wpłynął na moje postrzeganie tej partii. Mentzen i jego ekonomia tak. Korwin Wilk Braum i cała reszta zdecydowane nie. Więcej głosu nie dostaną. Tylko na kogo go teraz oddać. Nie ma partii z dobrym programem gospodarczym.
@MLGkunek: i właśnie dzięki tym radykalnym metodom, prawie każde przestępstwo kończyło się śmiercią sprawcy, poczytaj trochę o relacjach mieszkańców i podróżnych, że na terenach kontrolowanych przez Talibów i Państwo Islamskie było nieporównywalnie bezpieczniej. Za to co robią rosyjscy żołnierze każdego islamistę spotkała by natychmiastowa śmierć z rąk towarzyszy.