Wpis z mikrobloga

Patrzyłem na mieszkania do 9000 zł/m^2 w Warszawie i znakomita większość to niesprzedawalne klitki przy ul. Berensona. Tytuły ogłoszeń zdradzają desperację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://i.imgur.com/5dhYCJ9.png

Grodzisk to chyba najgorzej skomunikowana jednostka Białołęki poza Kobiałką, 50-60 minut sumarycznie komunikacją miejską do centrum - toć to prawie jak pociągiem z Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego to w większości orne pola na których napchano najtańszych bloków. Kto by chciał tam mieszkać? Bez urazy dla tych, którzy z braku kasy musieli tam kupić. Na portalach zalegają setki mieszkań z tej beznadziejnej inwestycji.

Imo pierwszy kandydat do cen <8k PLN z metra w 2023-2024.

#nieruchomosci #mieszkanie #warszawa
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygodnie jest, jak wsiadasz do busu na pętli albo na początku trasy,


@Pantegram: Tak, ale działa w jedną stronę ;)) Jak wracasz to wsiadasz np. w Centrum i jedziesz do końca, głównie stojąc.
  • Odpowiedz
Tak, ale działa w jedną stronę ;)) Jak wracasz to wsiadasz np. w Centrum i jedziesz do końca, głównie stojąc


@TypowyZakolak: Ale przecież nie każdy jedzie do centrum... Wszystko zależy od połączenia. W liceum przez 3 lata dojeżdżałam autobusami i stałam w korkach w centrum przejeżdżając przez nie, ale praktycznie zawsze miałam miejsce siedzące w trasie, bo przy liceum była pętla autobusowa a przy moim domu też już tłumów takich
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Poza tym często jest tak, że z samego centrum wyjeżdżasz metrem lub tramwajem, a potem się przesiadasz do jakiegoś luźniejszego busa i też jest OK (o ile się nie czeka na tego busa 30 min albo nie trzeba dymać 2km z jednego przystanku na drugi).
  • Odpowiedz