Wpis z mikrobloga

Hej miraski chciałem się pochwalić że udało mi się przejść główny szlak beskidzki #gsb przedwczoraj. To była mega przygoda na której spotkałem masę wspaniałych ludzi, naogladalem się pięknych widoków i spałem w naprawdę ciekawych miejscach. Była to wyprawa, która dała mi wiele satysfakcji, pozwoliła przetestować mój organizm i oczyściła umysł (wszak prawie dwa tygodnie bez zmartwień życia codziennego potrafi zdziałać cuda).

O szlaku pierwszy raz dowiedziałem się kilka lat temu właśnie z wykopu, właśnie z mirko. Jeden Mirek którego nicku już nie pamiętam dodał wpis o tym że przeszedł trasę. Wtedy zasiał we mnie ziarno inspiracji, które w ostatnich dniach wykiełkowało i rozkwitło ( ͡º ͜ʖ͡º) . Miras nie pamiętam twojego nicku ale dzięki, było to jakoś że dwa lata temu chyba i byłeś na głównej. Mam nadzieję że mój wpis będzie inspiracją również dla kogoś tak jak twój był dla mnie.

Z całego serduszka polecam szlak GSB, jak też inne szlaki jakie są dostępne w naszych górach, czy inne aktywności podróżnicze, bo każda taka przygoda zmienia nas na lepsze.

Z okazji mojego sukcesu #pokazmorde i pozdrowienia dla wszystkich mirkow.

#gory #podroze #podrozujzwykopem

Dodatkowo pod spodem umieszczam podsumowanie z ostatnich 3 dni ( z różnych przyczyn nie mogłem go wstawić wcześniej) i koszty jakie poszły na wyprawę (nie była to wyprawa mocno survivalowa, często jadłem obiady w knajpach czy spałem w schroniskach, nie miałem nawet swojego namiotu). Być może się przydadzą te informacje dla kogoś z was, kto będzie chciał przejść szlak ( @pronter ).

Pozdrawiam i z fartem
szaman136 - Hej miraski chciałem się pochwalić że udało mi się przejść główny szlak b...

źródło: comment_1659073072Vehk5QJKqfMQVbJNzw4FeY.jpg

Pobierz
  • 86
  • 56
@szaman136 Hej miraski poniżej podsumowanie moich 3 ostatnich dni wyprawy #gsb
Dzień 10 - Zacznę chyba od tego że jeszcze raz wygłoszę przemowę pochwalną dla bazy namiotowej Wisłoczek. Naprawdę świetna lokalizacja gdy doszedłem tam wcześniejszego dnia wieczorem, szef obozu oznajmił mi że sauna już czeka, dodatkowo mogłem się przepłukać w mini jeziorku przy wodospadzie/strumieniu. Dostałem dodatkowy koc oprócz swojego śpiwora i mega sie tam zregenerowałem. Ten obóz to czyste złoto.
Po pobudzce
  • 4
@szaman136 koszty Noclegu 554:
Szoszow 55 -pokoj wieloosobowy (2 łóżka piętrowe, miałem tylko 1 współlokatora, łazienka wspólna na wszystkich, brak kuchni, na schronisku bar, dostępne śniadania w formie szwedzkiego stołu za 25 zl)
Abrahamowka 50 (pokój z 3 łozkami, własną łazienką, kuchnia wspólna, bar na dole była to kwatera prywatna,)
Pole namiotowe głuchaczki 8 PLN (prysznic prowizoryczny z ciepłą wodą w dzień jak się nagrzeje, a tak to zimna, namioty duże bazowe
  • 0
@szaman136 wydałem w sumie około 1500 zł na jedzenie , spanie itp co daje średnio 125 zł dziennie (wyprawa zajęła mi 12 dni). Koszty inne niż noclegi to 950 zł co daje około 80 zł dziennie (na obiady, zakupy w sklepach, alko itp)