Wpis z mikrobloga

@tylkolurko: bnp to jest najgorszy bank, z jakim się spotkałem. Z nadpłacaniem kredytu też przez wiele lat robili pod górkę.

Jak na razie nie da się skorzystać z wakacji kredytowych - brak takiej opcji. Łudzę się, że będzie dostępna od 8 rano, bo na przykład wnioski są później ręcznie zatwierdzane przez pracownika. Na czacie do konsultanta nie da się dobić, widać że wielu klientów próbuje uzyskać odpowiedź.
  • 0
@ykk1 taa, wiem jak jest i to nie tylko o banki chodzi. Wszyscy są tacy mili jak chcą Ci coś sprzedać, a potem się bujaj sam
@tylkolurko: patrzysz w wersji przeglądarkowej? U mnie też jest jak wejdziesz w moje finanse/kredyty/ i na dole są wnioski różne i między innymi o wakacje. Oczywiście po chamsku zrobiona możliwość złożenia tylko na najbliższe dwa miesiące.
@dzarus: wersja przeglądarkowe
Moje Finanse -> zakładka Kredyty -> sekcja Kredyty hipoteczne -> Szczegóły -> Wnioski a tam
Wniosek o częściową spłatę
Wniosek o całkowitą spłatę
Inne wnioski złożysz w oddziale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkolurko: @Dzazder: u mnie również możliwość złożenia wniosku pojawiła się przed chwilą. Co ciekawe dzbany nie dali możliwości złożenia wniosku na całe wakacje kredytowe a wyłącznie na najbliższe dwa miesiące (sierpień/wrzesień).
@KierownikW10: ale to chyba jest ok, bo to działa kwartałami. fakt, że utrudniają, ale w teorii możesz sobie wziąć np. listopad i grudzień, a w październiku zapłacić. więc musieliby zrobić checkboxy na miesiące a to za dużo roboty :D

a jednak nie, z tego co czytałem teraz powinni udostępnić wniosek od razu na cały okres w tym roku. pytanie czy składać teraz na 2 miesiące czy czekać aż może poprawią formularz
@pierdonauta: nie ma co się tym męczyć, co strona to interpretacja. raz piszą, że UOKiK nie pozwala na takie rozdrabnianie wniosków, potem czytam, że w innych bankach też co kwartał można zgłaszać... najwyżej trzeba będzie złożyć kolejny wniosek na listopad / grudzień i tyle.

a co do samego banku to dno, syf, nie polecam. po 3 razy składałem dokumenty potrzebne do wypełniania umowy kredytowej, to ich nie wrzucali do systemu i