Wpis z mikrobloga

@macgar: wiem - ale specjalnie mam tak ustawione, żeby wiedzieć kiedy olej zmienić. Specjalnie wrzuciłem liczniki z opcją ustawienia 10k km do wymiany oleju, żeby o tym pamiętać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@mako37: ale ja mam normalnie licznik skonfigurowany pod 10k interwału olejowego. Jak zostaje 1,5k to ten komunikat wyskakuje - to już nie pierwsza moja zmiana oleju w tym aucie a czwarta czy piąta ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zjem_Ci_nos: Co tam masz pod maską? Legendarne 2.0 T ( ͡° ͜ʖ ͡°) nad którym spuszczają się na grupie RNLF i windują ceny po 15 k za 2002 rok? XD Sam mam ale 1.6 poczciwe autko, sam wszystko praktycznie w niej robię na placu, teraz mi zgnił próg z prawej strony, muszę robić, nie sprzedam
zgnił próg


@Pitaq: Co, jak to zgnił próg, musiał być jebnięty no nie widzę innej opcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mi nic nie gnije, totalnie zdrowa buda 2003 rok. Legendarnego F4RT nie mam ale za to mam F4P (1.8) z 360k km przebiegu. Plany są dojeździć nią do 400k więc wszystko sam w niej robię (no prawie, na rozrząd do kogoś odstawiłem). Lista zmienionych gratów nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zjem_Ci_nos: Tak był robiony, teraz dopiero widzę jak nawalone szpachli, plus dużo ziemi z błota pewnie śniegowego to sól siedziała i gniło, wyczyść sobie lepiej progi przed kolejna zimą zanim ci zacznie gnic xD też mi się marzy poliftowa 2.0T z lpg najlepiej w czarnym kolorze jakas, u mnie klima nie działa odkad kupiłem, nie będę robił bo pewnie drożej niż auto wyjdzie xD po wymianie pękniętego kata na strumienice to
prosta bardzo rzecz, poza odkrecaniem KZFR


@Pitaq: wolałem tego nie ruszać właśnie a zmieniałem z KZFR dodatkowo nowa uszczelka dekla, michy, uszczelki wałków, wału, etc. po prostu odstawiłem to komuś bo sam bym się z tym #!$%@?ł pewnie z 3 dni a komuś zajęło tylko pół dnia.
Jedna zima już za mną - nic nie gnije, wszystko umyte, pod osłonami w tamtym roku psiknąłem też trochę zabezpieczeniem - nie ma prawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zjem_Ci_nos: Ja też nawet nie liczę ile włożyłem, dałem za nią w 2018 roku 3900, kupiłem od przyszywanej ciotki, krajowa, z polskiego salonu, ja jako 3 właściciel, 290k przebiegu, ostatnio robiłem uszczelnienie pokrywy zaworów bo zalewało mi porty świec olejem i co za tym szło uciekał olej, jak narazie jest spokój, zobaczymy na jak długo, teraz walcze z tym progiem, muszę ogarnąć żeby to wyglądało i butla lpg mi się kończy
@Pitaq: No to u mnie też krajówka, ja jestem chyba... 9 właścicielem, było chyba dwóch żydów, pierwszy leasing więc można by powiedzieć że jednak szósty XD
Dałem 4,5k za auto, które śmigało regularnie trasy Polska - Niemcy także niezawodne, zrobione jak dla siebie. Wiadomo, na start coś tam trzeba było podłubać ale bez tragedii. Widać, że była bita z prawej strony (inny lakier) ale nienajgorzej ktoś to poskładał, ładnie spasowane, nic