Wpis z mikrobloga

na razie mam robolską robotę i jestem tam, bo dobrze płacą.


@Citizen_Kane Dobrze płatna praca to pojęcie względne, dla niej może to być za mało...
A z IT mogła uznać, że robol wciska kit.

Niestety, będąc robolem trzeba przywyknąć do koszy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Citizen_Kane: stary, nie pytaj, mam magistra z IT, nawet pracuję w zawodzie jako programista i niczego to nie zmienia... Nie chcę się rozwodzić dlaczego, co jest nie tak czy coś źle robię. #!$%@? to znaczy. Ja nie wiem, co aktualnie ma dobry wpływ. W każdym razie powodzenia. Aha i to, że wziąłeś pracę, by pomagać rodzinie to nigdy nie było i nie będzie haniebne. Nie daj jakiejś cipie ci wmówić czegokolwiek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XxxErr: zgadzam się, po prostu chodzi o inną rzecz (przynajmniej jak ja to rozumiem): ile chłop może znieść niepowodzeń? Ja jestem na etapie, że mi się już nawet nie chce starać rozmawiać z dziewczynami, czy to nawet wśród znajomych, czy to gdy gdzieś wyjdziemy. Po prostu tyle razy ile kopa w tyłek się dostało to już się jest zmęczonym, a rada typu: "próbuj do skutku, kiedyś się uda" to proszę sobie
@rexxaris: generalnie jeśli nie jesteś 7+/10 nie zakładaj kont na tinderze itp. Bo się tylko dobijesz i będziesz się czuł jeszcze gorzej. Po prostu apki gdzie na pierwszy rzut ocenia się po wyglądzie nie są dla ludzi ze średnim ryjem. Wiem po sobie. A jak jesteś poniżej tych 7 ale masz dobrze gadane, to lepiej próbować na mieście. Najlepiej w obcym mieście żeby się nie bać o opinię