Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyszedłem z przegrywu! Takiego przegrywu przez duże "P". Jako 31 letni prawik strasznie siedziało mi to na bani. Katolickie wychowanie zrobiło swoje niestety. Do tego bieda w domu, alkoholizm, mieszkanie na wsi, brak znajomych. Po skończeniu szkoły średniej urwały się praktycznie wszystkie znajomości i zostałem sam. Czaicie to? 11 LAT bez jakiegokolwiek życia społecznego. Ale się wygrzebałem z tego gówna. JE$%Ć wszystkich którzy mogli mi pomóc a nie pomogli. Mam przynajmniej satysfakcje że sam sobie dałem radę. W sumie to wystarczyły 3 miesiące na zmiany. Oczywiście wyglądu nie zmieniłem jakoś diametralnie. Z 4/10 może stałem się góra 5/10 (naprawiłem i wybieliłem zęby, przefarbowałem włosy na ciemny kolor, trochę się opaliłem i kupiłem parę modnych ciuchów). Ale dalej suchoklates mocno i polacka twarz. Poprawiłem za to zarobki które pozwoliły mi ogarnąć ww rzeczy i poprawić trochę samoocenę. Nie jest to może #programista15k ale jest bardzo ok jak na małe miasteczko. Różową poznałem przez neta (a jakżeby inaczej). Ale nie apka randkowa tylko instagram. Zagadałem o takie śmieszne zdjęcie które miała na profilu. Okazało się że zna moje okolice bo ma tutaj babcie. Niestety mieszka 120km dalej. Pisaliśmy 2 tygodnie aż doszło do spotkania. Wiadomo było z góry że na 95% będzie łóżko bo wysyłaliśmy do siebie jednoznaczne teksty. Trochę czitowałem w jednej kwestii. W kwestii wieku. Ona pierwsza wyjawiła że ma 17 więc nie mogłem się przyznać do mojego prawdziwego. Powiedziałem tylko że jestem na 1 roku studiów co jest prawdą bo zapisałem się na zaoczne. Czyli tak naprawdę nie sklamałem nic. Żadne inne pytania już o wiek/rocznik nie padały. Poza tym wyglądam na te 20 spokojnie. W sklepie pytają o dowód nieraz.

Jeśli chodzi o samo spotkanie to ja pojechałem do niej a właściwie do jej miasta. Wynająłem mieszkanie airbnb na noc i tam się spotkaliśmy. Byliśmy wcześniej na pizzy, potem w kinie. Wieczorem doszło do tego mitycznego #s--s . Nie byłem z siebie zadowolony bo trochę stres mocno wszedł i zmęczenie po tym wszystkim (jazda, ogarnianie parkingu, noclegu itd.). Ale dziewczyna też widać że niedoświadczona. Chyba nie poznała że nigdy tego nie robiłem. Generalnie zadowolona była bardzo i mówiła że musimy powtórzyć ale teraz trzeba spotkać się na kilka dni co najmniej. Kontakt nadal super, nawet mnie męczy czasami bo chciałaby pisać non stop. Dziewczyna z wyglądu podobała mi się bardzo, obiektywnie pewnie 6/10 ale w moim typie. Nie jakaś juleczka instagramowa ale i nie szara mycha. Fajnie byłoby się spotykać nadal. Z tyłu głowy mam jednak że jest w takim wieku że może w każdej chwili zmienić zdanie i znaleźć sobie innego (na miejscu). Ale co ma być to będzie.

Moje wnioski dla osób które nadal borykają się z #przegryw

1. S--s nie jest jakiś mega trudny. Instynkt zadziała i traficie tam gdzie trzeba. Doświadczona laska pewnie pozna na bank że jesteście zieloni. Dlatego lepiej celować jednak w te młodsze.

2. To wszystko siedzi w głowie. Można ogarnąć się w parę miesięcy. Laski też nie szukają modeli. Te poniżej 7/10 nie mają tyle atencji ile by się wam wydawało. Taka 6/10 albo 5/10 spokojnie jest do poderwania przez w miarę ogarniętego chłopaka 4-6/10. Te insta modelki 7+/10 to inna bajka ale w sumie czy one są jakieś lepsze. Ja wolę naturalne dziewczyny (skromne, takie które nie widziały jeszcze tysiąca penisów i którym można zaimponować czymś innym niż kasą).

3. Jeśli wyglądacie młodo to wykorzystajcie to. Jakbym powiedział że mam 31 to na 90% zostałbym zghostowany. A co by to dla niej zmieniło? Koniec końców była bardzo zadowolona ze spotkania i chce się spotykać nadal. Wiele z was pewnie powie mi że to chamstwo ale kobiety też oszukują co do wieku. No ale jakby się okazało że ona nie ma 17 a 30 to czy by to coś zmieniło u mnie? No nie. Wiek to tylko cyferki. Ważne na ile się wygląda. Wiek biologiczny ważniejszy.

Troche chaotycznie to wszystko i wyszła ściana tekstu. Ale może moja historia będzie dla kogoś bodźcem do zmian. Mi się udało to i wam może. Pozdrowionka:)

#wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e17d8ac4d073d02feabc98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania > Ja wolę naturalne dziewczyny (skromne, takie które nie widziały jeszcze tysiąca penisów i którym można zaimponować czymś innym niż kasą).

A Ty czym zaimponowałeś? Bo jak myślisz, że wyglądasz na 20 to mam złe wieści. Ciężkie urojenia.
  • Odpowiedz
@Ostry_Pierd: skoro 17 latka go zechciała to raczej musi wyglądać na jakieś 20-21 lat . W tych czasach dla przeciętnej 17 latki to już 25 latek jest za stary więc raczej musi on młodo wyglądać
  • Odpowiedz
@Edenes: @Ostry_Pierd: Ja jestem jeszcze starszy od OPa, na szczęście bez takich problemów jak on i też bardzo młodo wyglądam, z doświadczenia, b. młodzi ludzie widzą że jesteś starszy, to po prostu wychodzi po stylu mówienia i bycia. Nastolatki dają mi zwykle ~25 lat (mam 33), za to ludzie w moim wieku lub starsi często mówią że wyglądam np. na 20.

Nie powiem dziwne to czasem jest, np.
  • Odpowiedz
@Acrylic Mam 27, a wyglądam na nieważne, bo i tak nieatrakcyjny. Nikt mnie nie obczaja, ale niestara babka w Lydlu wymaga dowodu, co jest urocze.

Gość se znalazł jakimś cudem chętną, podobno niebrzydką 7nastkę, a Ty mu radzisz olać. Powinien olać, ale Twoje rady Oski. Jak możesz uznawać, że temu Twojemu koledze 2 lata poszły w p---u. Złe byly te dwa lata? Wiesz, że wszystko sie kończy? W tym życie człowiecze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

No ale jakby się okazało że ona nie ma 17 a 30 to czy by to coś zmieniło u mnie


No niby nie, ale jakby się okazało, że ma 14 a nie 17 to już mogłoby się zmienić bardzo dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ostry_Pierd: OP dopiero zaczyna przygodę z kobietami i uwierz mi za chwilę będzie miał z tą małolatą lub jej rodzicami jakiś cyrk, rozwodzić się na ten temat dalej nie będę, a koło Oskarka to ja nawet nie stałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Acrylic: taka młoda może naprawdę zechcieć o tyle starszego jeśli jest wychowywana bez ojca czyli taka z daddy isuues, która chciałaby dużo starszego chłopaka bo ona wtedy nie będzie wypominać wieku. Ja mając 23 lata poznałem taką jedną 15 latkę bez ojca - jakby co w Polsce 15 latka jest już w pełni legalna . Teraz ma 19 lat i wciąż mamy ze sobą kontakt. Dziewczynie kompletnie mój wiek nie
  • Odpowiedz