Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy to wszyscy... Jakiś czas temu źle zrobiłem sobie zastrzyk w bark i poszedłem do lekarki. Jak jej o tym powiedziałem i powiedziałem, że jestem na testosteronie, to tylko spojrzała mi w oczy z lekką nutą zaintrygowania i powiedziała, żebym ściągnął koszulkę...
Zaczęła mnie dotykać po lewym barku i tylko powiedziała, że jest bardzo...twardy, po czym sprawdziła prawy i dodała, że ten też, ale trochę mniej. Byłem tak sparaliżowany, że nie wiedziałem co powiedzieć. Ubrałem koszulkę, wypisała receptę i bardzo miło się ze mną pożegnała...
Niestety nie mam jej instagrama i nie pamiętam imienia i nazwiska...
#afera #molestowanie #sterydy #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dopeboiYSL: rozumiem, że mozna nie wierzyć autorce tamtego wpisu, ale po co się z niej naśmiewać takimi parodiami? Jeśli kłamie i oczernia gościa to za to odpowie, a jeśli nie kłamie to chyba trochę głupio naśmiewać się z ofiary przemocy/molestowania.. chociaż to wykop więc zamknę mordę
@Pres: nie osądzam ją czy jej wierzę czy nie, bo od tego jest policja i inne służby,
naśmiewam się tylko z jej zachowania na wykopie i białorycerzyków którzy bawią się w samosąd bez żadnych dowodów