Wpis z mikrobloga

@Vidan: a jak oceniasz ostatni patch w stosunku do tego co było kiedyś, tj. te obecne zmiany w specjalizacjach i używanej broni, itp? (mam nadzieję, że dobrze to opisałem, nie grałem po ostatnim patchu)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: @Vidan: pamiętam że zajebiste było to, że wygląd i postawa twojej postaci zmieniały się zależnie od tego jak bardzo chyliłeś się ku ciemnej/jasnej stronie mocy swoimi uczynkami. A w dwójce, to nawet taki sam wpływ miałeś na swoich kompanów. Ale pamiętam też, że był jakiś bug i czasem ten ich wygląd się nie zapisywał i resetował. Nie wiem czy to była wina gry, czy tego, że miałem pirata.
@Vidan: mi się podobał system ekwipunku. Można było złożyć jeden set który podobał się wizualnie i wymieniać w nim tylko wkłady... Szczerze to był pierwszy i ostatni raz kiedy wydałem kasę na kosmetykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vidan: Też właśnie od miesiąca znowu gram, żeby dokończyć fabuły wszystkich postaci. To jest niesamowite, jak dobre fabularnie może być MMO dając jeszcze możliwości wyboru i robienia questów w grupach. Gdyby tylko podrasować grafikę to przy tej grze można spędzić naprawdę dziesiątki godzin. A dodatki też prima sort. Same cinematiki są lepsze niż cała nowa trylogia. Ehhh, gdyby po prostu zamiast tych epizodów VII-IX zekranizowali jakieś Shadows of Revan albo KotFE...
@Pendunate: Zdecydowanie najlepiej dokonać jednej subskrybcji, żeby dostać ulepszony status. Niby można grać całkowicie za darmo, ale ograniczenia są duże. Grindować nie trzeba prawie wcale. Fabularne questy na poszczególnych planetach + questy fabularne dla klas postaci wystarczają, żeby nie być w tyle z levelem
@Pendunate: Dla samej fabuły mikropłatności można w ogóle olać. Jak Ci nie zależy na jakiś elementach kosmetycznych to z tego co kojarzę nic nie jest potrzebne. Nie wiem jak z dodatkami, czy nie trzeba mieć abonamentu, ale wydaje mi się, że nie. Na szczęście to 30zł na miesiąc także aż tak nie boli. Grind nie jest absolutnie potrzebny. A fabuła i sama rozgrywka bardzo przyjemna, można trochę poczuć klimat starszych gier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vidan: nie mam pojęcia, podejrzewam że przeżylibyśmy szok i nawet nostalgia by tego nie uratowała. Trzeba poczekać na remake, ale był wczoraj news, że prace nad nim są zawieszone
@Vidan: o kurde ale gierę przypomniałeś. Kiedyś mocnow to łupałem bez opamiętania. Ale znudziło mnie to, że jak skończyłem fabułę danej klasy to chociaż bardzo lubiłem swoją postać to nie miałem już co więcej robić za bardzo. Oczywiście bez abonamentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jest teraz? Jakieś wspólne raidy? Dodali bardziej rozbudowane rozgrywki grupowe? Więcej lvl do nabicia?
@masakraman: @Vidan: @Myrdin: jest może jakiś discord z polską społecznością, albo coś? Trochę się zagrywam, ale tam się tyle rzeczy pozmieniało, że nie ogarniam, a fajnie by było z kimś na mikrofonie posiedzieć i z samego słuchania jak inni między sobą rozmawiają by można się podciągnąć xD