Wpis z mikrobloga

Hej, świry z #btc i inne #kryptowaluty - pytanko mam.

Postanowiłem założyć konto na #ftx i coś tam przelać żeby zakupić to słynne btc i popławić się w luksusie.

Mam w końcu założone i potwierdzone konto - ale między momentem jak zacząłem zakładać a momentem w którym wszystko zostało zaakceptowane - kurs btc zmienił się o 8%.
No i teraz pytanie - Wy tak żyjecie?
Z takimi wzrostami i spadkami?

Toż ja osiwiałem jeszcze zanim mi się udało konto założyć (że mi takie zyski sprzed nosa uciekajo!)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grubymirek: to tylko powell, hamburgery myślo że nie będzie recesji.. Uja nie będzie, będzie i jeszcze jebnie z większej górki. Ich nieruchomości już poleciały w kosmos balonem.
  • Odpowiedz