Wpis z mikrobloga

@m-k-d:

Ja takowy mam, a do tego dochodzi, ze przespie sie tam tez na fotelu wiec dupsko na prawde cierpi. Mysle nad tym zeby mi zamowili jakis wygodny fotel tylko pytanie jaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qscc: Korzystałem z Markusa z IKEA przez kilka ładnych lat siedząc nawet po kilkanaście godzin dziennie na nim. Dupa mnie zaczęła boleć po jakichś 6 latach używania jak się gąbką wyrobiła (a nigdy nie byłem chudzinką 60 kg wagi, więc zwykłym osobom posłuży pewnie dłużej).
Niestety Markus to olbrzymi fotel z #!$%@? podłokietnikami jakie sobie można wyobrazić w 2022 roku oraz bardzo słabym podparciem odcinka lędźwiowego (które na domiar złego nie
@lurkuje2137:

Jakas alternatywe polecisz? Obecnie mam jakis stary gamingowy fotel w pracy, ale on juz wyrobiony jest i coraz mniej komfortowo sie robi. Czas poprosic o nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qscc: Ja od kilku miesięcy korzystam z Ergohuman Plus Elite, ale to deczko inna półka cenowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo wszystko bardzo polecam wersję z materiałowo-siateczkowym siedziskiem.
W biurze mam coś na wzór tego: klik
ale niestety dokładnej ceny nie znam, ponieważ to jakiś producent robiący duże partie pod zapytanie dla firm. Nie jest tak wygodny jak Ergohuman, ale nadal o niebo lepszy od Markusa. Myślę