Wpis z mikrobloga

@k3lt: jakie masz kanały? Przedstawili ci ofertę w momencie składania wypowiedzenia? Ile przed końcem umowy zadzwoniłeś?

Ja właśnie będę składał wypowiedzenie i spróbuję uzyskać:
- Internet 300
- TV podstawowe kanały plus Polsat Sport Premium, Eleven i Viaplay
I wszystko za max 90 złotych. Mam nadzieję, że się uda. Jak nie, to przechodzę do Netii. Tam będę miał to wszystko (poza Viaplay) za 85 złotych z 3. darmowymi miesiącami.
@Promilus: https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_select.pdf , 3 dni po złożeniu wypowiedzenia, dzień po okresie zobowiązania.
U Netii nie podoba mi się że TV jest przez internet i nie mają CI+, do tego dość wysokie opłaty instalacyjne.
Ale szczerze wolałbym 600/100 od 1000/40Mbps, liczę że jupisi podniosie upload nieco w przyszłości.. Podobno niedługo wprowadzają nowy router z WiFi 6 (Sagemcom FAST 3896 LG) więc może coś się ruszy.
@k3lt: Coś innego też proponowali czy na tym stanęło? Ja mam teraz już umowę z UPC na czas nieokreślony bo minęły 2 lata. Dzwoniłem na dział utrzymania klienta ale nic od siebie nie chcieli mi dodać, teraz jest niby 2 lata tel.w play'u za darmo tylko musiał bym wziąć najwyższy pakiet tj. 1Gb net, telewizja max premium za 129.99zł, zastanawiam się czy jak teraz wypowiem umowę to coś w ten deseń
@Okuratny_Krk: Oferowali mi tego Playa na 2 lata za 129,99 ale nie chciałem bo tv nie oglądam praktycznie więc szkoda płacić za najwyższy pakiet TV Max, generalnie to chciałem obniżyć rachunek. Złóż wypowiedzenie i coś znajdą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)