Wpis z mikrobloga

Hej #szczecin wiem że nikt się nie spodziewał i nikt nie przyjdzie ale w piąteczek spotykamy się na bulwarach w celu wypicia piwa/soczku czy czego tam chcecie w ramach #piwoszczecin #szczecinskiewykopiwo

Godzina - pewnie około 19, dokładniej będę pisać bo cholera wie czy wydobrzeje do piątku (jestem dobrej myśli). Jeżeli pogoda się popsuje to przeniesiemy się na hale odra. Szczegóły napisze w czwartek wieczór lub w piąteczek około 16 :)

W razie pytań zapraszam na pw.
Mile widziane stare i nowe twarze. Są dwa wymogi - pelnoletność oraz brak kija w dupie.

Pozdrawiam Dorotka
  • 15
@dorotka-wu: kurczaczki, ależ fajna inicjatywa, prawie jak ircowy sylwester :)) czy to zaczatek cyklu czy akcja na raz? Jeszcze pare tygodni mam na statku, ale na soczek czy radlerka chętnie bym wyskoczyl po powrocie :) Pozdrawiam niezwykle serdecznie i czule cala wesola gromadke Pinka Floyda prosto z Senegalu. Czakalaka, Bracia i Siostry. Smak Afryki ^^ Ryja pokazuje, tego swojego zakazanego, zebyscie nie pouciekali na moj widok przy nastepnym randewu. Dobranoc!
extraordinary_seaman - @dorotka-wu: kurczaczki, ależ fajna inicjatywa, prawie jak irc...

źródło: comment_1658865485L2L8utLIUda5L5mLgLG0Mz.jpg

Pobierz