Wpis z mikrobloga

Jak jechałem do pracy to wysiadły mi hamulce i zarysowałem autobus na wąskiej drodze, swoje auto porysowane i jeszcze z 1000 zł trzeba będzie dać za szkodę(,) , jeszcze teraz kiedy zmieniłem prace i mam próbna okres 3,5 na rękę i nic oszczędności (,)(°° #zalesie #samochody #feelsbadman
  • 21
@amath: @b4rney: No niby jest ale wzrosną mi koszta tego ubezpieczenia za rok a niedługo będę rejestrował auto na które wydałem wszystkie pieniądze, dogadałem się z busiarzem który jest jednocześnie właścicielem i z mojej miejscowości, mam do niego podjechać wieczorem i się dogadać
@jmuhha: jak tu się cieszyć, życie mnie dobija już jakiś czas, rozpad narzeczeństwa, ojciec alkoholik, prace zmieniłem bo tam czułem się gnębiony. Teraz wydałem wszystko co mam na auto marzeń. Może jak go dostanę to będzie lepiej (,)
@kajfos:

Może i lepiej dla Ciebie. Wolałbys żeby to się stało po ślubie? Myślisz bo jeszcze innej nie znalazłeś, ale po takich przebojach to miałbym dość na dłuższy czas.
@kajfos:

Z czasem raczej to przejdzie. Może w takim przypadku jest to dłuższy proces, ale lepiej podejść do tego już całkowicie bez podejrzeń na każdym kroku tylko z nowym spojrzeniem.
A pieniądz rzecz nabyta pamiętaj