Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FantaZy: Phuket, krabi, koh samui - wszytkie godne polecenia (Phuket największa więc największą różnorodność, ale miejscami też najbardziej turystyczna). Pattaye omijaj. Jeśli polecisz na Phuket możesz śmiało za kilkadziesiąt złotych przepłynąć na krabi, zahaczając po drodze o mniejsze wysepki
  • Odpowiedz
@FantaZy: byłem na Ko Lancie (lotnisko Krabi). Rodzinna wyspa z niezbyt dużą imprezowni. Są plaże, są snoorkowania, kajaki. Ogólnie polecam. Obczaj fotki i atrakcje w okolicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Myrcin-: i to nie tak że pół dnia na tym spędziłem, po prostu np idąc na obiad sprawdzałem 3/4 stoiska i w końcu się udało za taką cenę jaką chciałem
  • Odpowiedz
@Myrcin-: czasy się zmieniają, więc nie wiem na ile to aktualne, ale ja to sobie z marszu kupiłem za 50 pln transport na Phi Phi z Krabi. Wracałem z kolacji i zapytałem w jednym z wielu punktów w których sprzedają wycieczki itp. Nawet nie wiedziałem, że w cenie będzie podwózka pod port, myślałem, że kupuję sam bilet - zapytali mnie gdzie mam hotel i rano ktoś po mnie przyjechał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@FantaZy: nie wiem jak ze sportami na Samui, ale byłem na północy tej pięknej wyspy i było super pusto. Mnóstwo wolnego miejsca na plaży, fajny night market w Nathon. Tanio i bardzo przyjemnie. Ale następnym razem wybieram Koh Pangang ;)

  • Odpowiedz