Wpis z mikrobloga

@re_plenish: a pamięta ktoś jeszcze takiego typa jak ZWG? Gość miał jeden z większych kanałów gamingowych na tamten czas, a jego serie z CSa na modach oglądali wszyscy. Później szedł w content lifestylowy i też wyprzedał niektórymi pomysłami innych jutuberów bo zgapiał oczywiście jak każdy wszystko z zagramanicy, a konkretniej to od Sidemenów, no a teraz gdzie jest? Jedna drama i typa zmiotło. Ostatnia jego aktywność była chyba 3 lata temu
@Kamilek2323: Wtedy byly inne czasy. Byl ostro hejtowany za te ustawione ruletki gdzie pol moze rok pozniej juz kazdy na tym jechal i nikt nikogo nie hejtowal. Do tego wyszla jakas drama ze zle kumpli traktowal czy cos. Teraz by kazdy mial na taka drame wywalone. Tez wtedy inna kasa byla z wspolprac i reklam. Koles zrobil blad ze sprzedaza kanalu bo lepiej by wyszedl jakby przeczekal drame lub nagrywal i
@Ktoss: akurat tutaj chodziło mi tylko o fakt, że kiedyś hajsem trzepał na prawo i lewo, a skończył w Biedronce na wykładaniu towaru. To, że były wtedy inne czasy to idealnie pokazuje przykład Kamila Scheita, który został usunięty z internetów za prośbę o wsparcie przy budowanie kompa, a dosłownie miesiąc później Ci co go najbardziej hejtowali jak Isamu czy Nitro to sami jechali na reflinkach czy donejtach
@Kamilek2323: Czy ja wiem czy az tak trzepal. Mial chyba jakas audice za kilkanascie tysiecy. Nie pamietam zeby wozil sie w jakims gucci czy cos. Jedyne na co wydawal jakas kase to chyba wyjazdy i wynajmowani jakichs boisk pilkarskich do nagrywek. Nawet kiedys sie smiali inni youtuberzy ze wstawil zdjecie z 4pizzami w lozku jakby jakis bogaty byl