Wpis z mikrobloga

@w3n5zu najpierw weterynarz a później behawiorysta. Sika w konkretnym miejscu czy obojętnie gdzie?
Z behawiorystow od siebie polecam najbardziej Barbarę Sobotkę z Wesołej Łapki (stacjonarnie i dojezdza do pacjenta) i Kasię z DOGadaj się ze swoim psem (tylko stacjonarnie na placu).
@edayta: @w3n5zu: nie polecam żadnej z nich.
Sobotka ma dziwne zdanie o jakiejkolwiek pracy z psem innej niż spacery, a Kasia w treningu stosuje głównie dlawiki i obroże elektryczne bez posznaowania psa.
@w3n5zu: koniecznie wet, serio zrób minimum mocz, krew i usg. Jak chcesz tanio, to jest fajna przychodnia w Szymanowie - Nova, mają sprzęt na miejscu.
@edayta: @w3n5zu: a sorry, pomyliłam Barbarę z inną laską z sobótki ()
Barbary nie znam, chociaż Wesoła Łapka to też dławiki i elektryki, więc bałabym się iść do kogoś, kto się u nich szkolił
@r__k ja byłam u Basi. Wiem jakie stosuje metody i jak indywidualnie podchodzi do psa. Zamiast wrzucać do jednego wora to warto poznać... ¯_(ツ)_/¯
@edayta: napisałam, że o Basi nie wiem, ale byłabym ostrożna po prostu. No i druga laska, która poleciłaś jest dramatem, więc tym bardziej red flag u mnie