Wpis z mikrobloga

Taka mnie rozkmnia naszła z rana na kiblu. Covid branży IT to spadł z nieba. Nie trzeba tyrać do roboty co bardzo ułatwia życie (paliwo,czas). A od 1,5 roku pensje rosną jak #!$%@?, od 2020 siopa praktycznia mi się podwoiła i zostałem leadem (aktualnie robie mniej niż wcześniej XD)
Kiedyś ograniczały nas zarobki dla danego miasta, teraz sky is the limit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy to kiedyś wszystko nie #!$%@? ale póki co grzech nie skorzystać
#czujedobrzeczlowiek #programista15k #programista25k #programista30k #programowanie #praca #zarobki #pracait
  • 57
to jakis matrix.. sa ludzie ktorzy za przespana godzine zarobia wiecej niz maciek jebiacy 8 godzin w fabryce azbestu ( _)


@cppguy: 1 godzinę śpisz albo oglądasz Netflixa a potem wieczorami siedzisz i uczysz się rzeczy do pracy. Prawdziwy Matrix to bycie multimilionerem albo miliarderem z rodzinnymi aktywami i biznesem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Covid branży IT to spadł z nieba.


@ChlopakNaMedal: Raczej upowszechnił pewne zjawisko. Solidne osoby od dawna mogły pracować zdalnie i za granicą i w polsce.

Ja pracuję zdalnie NA ETACIE od 2013 roku i zacząłem w ten sposób pracę mając 2 lata doświadczenia.

Znam ludzi, którzy długo przed Covidem pojechali za granicę - popracowali 2 lata w dobrze płatnych zagranicznych firmach i robotę z wypłatą przywieźli ze sobą do polski.
1 godzinę śpisz albo oglądasz Netflixa a potem wieczorami siedzisz i uczysz się rzeczy do pracy. Prawdziwy Matrix to bycie multimilionerem albo miliarderem z rodzinnymi aktywami i biznesem


@Aryo: a kto tak niby robi?