Wpis z mikrobloga

Nadchodzi "wódziesta" w poniedziałek, a ja nie umiem trzymać rzeczy "na zaś". Więc dzisiaj się podzielę drugim #cover który poczyniłem w ten weekend i - po przesłuchaniu tego wszystkiego chwilę później - stwierdzam, że nie jest tak #!$%@?, jak myślałem. W ogóle chyba słyszę progres w tym, co robię - i pod kątem gry, a i również pod kątem brzmienia. Jeśli chodzi o obraz, to nie mam za dużego pola do popisu, bo nie oszukujmy się - żyjemy w Polsce, utrzymuję się z pracy zawodowej (żaden programista, tylko zwykły biurowy robol) i nie stać mnie na kilka GoPro, żeby robić ładny multicam z tego, jak gram. Może kiedyś - na tę chwilę jest tylko jedno ujęcie, co też ma swój urok (trzeba nagrywać "na raz", nie można się wypieprzyć bo w montażu się tego nie ukryje, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Mirki, Mirabelki - kilka dni po rocznicy... Linkin Park i "Faint" od nich w mojej interpretacji. Feel free żeby krytykować, chwalić itp.

#muzyka #perkusja #linkinpark #gruparatowaniapoziomu i w sumie #pokazmorde też
l.....r - Nadchodzi "wódziesta" w poniedziałek, a ja nie umiem trzymać rzeczy "na zaś...
  • 9
@Aerwin: za krótko na to, żeby mieć z tego pieniądze, za długo żeby siedzieć w jaskini w tym samym miejscu.

co do takiego montażu, to wiem, dałoby radę to zrobić, ale to będzie bardziej czasochłonne przy montażu i przy zagraniu (bo mam na to trochę inny pomysł, niż te wszystkie drum covery z yt), aczkolwiek mimo tego, że "one take" nie jest dynamiczny, to uważam, że nie oszukuje widza.

co do
@Aerwin musiałbym Ci to rozrysować, ale żeby były takie płynne przejścia i wymiany między kadrami, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to jest one take. Jak chcesz, to Ci to jutro rozrysuję
@hadrian3: myślałem nad tym, ale salka nie jest na tyle duża, żebym miał za sobą ten metr przestrzeni na dodatkowy statyw. za sobą mam ścianę i postawienie tam czegokolwiek mija się z celem. wwiercenie się w ścianę też odpada - nie potrzeba dodatkowej wentylacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale zobaczę, może wpadnie mi do głowy jakiś pomysł na #!$%@? "DIY statyw 7-ramienny", który się sprawdzi do tego