Wpis z mikrobloga

Właśnie czekam na telefon od kuriera z żarciem. Pytacie po ki grzyba kurier musi dzwonić. A no dlatego, że pyszne.pl obcina numer mieszkania. Mam wielokrotnie już uzupełniony, tabun różnych prób, próśb i błagań, ale nie. Nadal ucina. I pewnie poleci tysiące komentarzy, że to zgłoś. Ale znów zonk: pyszne.pl ma w pompce kontakt z klientem. Nawet skrawka maila nie zostawili. A da się zrobić zgłoszenia, że coś dostawcy bądź restauracje pomyliły. Ale w własnym mniemaniu pyszne.pl jest nieomylne i nie przewidziało błędów(z js też są problemy i 2 razy muszę klikać by coś dodać do zamówienia). Nie wykluczam, może gdzieś w zakamarkach jest jakiś kontakt, ale tak skrzętnie ukryty, by nikt broń boże nie zakłócał spokoju.

Ahhh musiałem się wyżalić
#polska #obslugaklienta #pysznepl
  • 10
@Pan_dziwny: o co chodzi ze znikaniem, mi nigdy nie znika, może po prostu przed zamówieniem sobie sprawdź czy jest numer i jak nie ma to dodaj, albo jeszcze lepiej, usuń wszystkie adresy i dodaj na nowo z mieszkaniem to nie powninno znikać
@Miecz12: 100 razy dodawałem od nowa. Dlatego pewnie coś w moim przypadku jest dziwnego i kontakt z obsługą klienta pewnie by to rozwiązał. Ale panowie i panie z pyszne.pl twierdzą, że są nieomylni i nie da się tego zgłosić :P