Wpis z mikrobloga

Czy Wam też śmierdzi berło już kilka godzin po myciu? Jak myje się wieczorem to po całym kolejnym dniu jak wyciągam brzydala do sikania to normalnie nie nachylając się do niego czuję jak #!$%@?. Zastanawiam się czy to normalne i może po to wymyślili obrzezanie? Czy może jednak z moim fredem jest coś nie tak?
Daje tagi fapiarskie, bo Wy moi bracia w niedoli powinniście wiedzieć najlepiej. W końcu macie najczęstszy kontakt z 'przedmiotem' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#higiena #beniz #niebieskiepaski #masturbacja #nofapchallenge #nofap #zdrowie
marsmarchmars - Czy Wam też śmierdzi berło już kilka godzin po myciu? Jak myje się wi...

źródło: comment_1658769095udRmI31Gcvy2XeYa9KB2tT.jpg

Pobierz
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
@marsmarchmars: podstawa po szczaniu to wytarcie papierem fujary. I nie jest normalnym że czuć odór z pisiora. Ja z racji zawodu (kierowca) zdarza się że i dwa -trzy dni prysznica nie widziałem a nic nie śmierdziało () Bardziej bym zainteresował się bielizną bo ta też ma ogromne znaczenie. Po samych skarpetkach widzę różnicę jak kupiłem tanie w jakiejś sieciówce typu pepco to stopa cała mokra a jak
@marsmarchmars: Normą jest, że kutanga #!$%@? szczochem. Jak odpowiednio pijesz, to szczoch jest z daleka niewyczuwalny, z bliska wiadomo, że tak, jak się odwonisz, to szczoch daje znacznie mocniej i przez to sama kutanga daje.

Najważniejsze to wycierać niemca ręcznikiem, a jeszcze lepiej jeszcze go strzepać i zrobić kilka kroków, by te dwie kropelki nie poszły w gacie, tylko w ręcznik.
@marsmarchmars: kup sobie w aptece maść z klotrymazolem. Umyj penisa, smaruj żołądź trzy razy dziennie (możesz zostawić maść na noc nałożoną), rano umyj - nasmaruj. Tak przez 7 dni. Powinieneś też myć penisa po każdym oddawaniu moczu, ale jeśli to niemożliwe, to najważniejsze żebyś go umył rano, po południu (np. po powrocie z pracy) i wieczorem. Dobrze byłoby to robić preparatem do męskiej higieny intymnej. Ogólnie zasada jest taka, że nie