Wpis z mikrobloga

Cóż za odkrycie. @black-kitsune podrzucił(a?) linka do przepisu na błyskawiczny chleb, opinie dobre, zdjęcia obiecujące... a kij, spróbuję.

Po pierwsze - to jest absolutnie najprzyjemniejsze, najmilsze ciasto, jakie kiedykolwiek wyrabiałam, mogłabym je ugniatać cały dzień :D
Po drugie - no jak na minimalny nakład pracy i krótki czas - to jest naprawdę niezłe, smakuje jak taki taki lepszej jakości przeciętniak marketowy, z dobrą skórką.
Po trzecie - myślę, że będzie bardzo dobry do tostera, i ogólnie super opcja na szybko, nie spodziewałam się takich efektów

Polecam spróbować. Oba bochenki to to samo ciasto - okrągły pieczony luzem na blaszce, drugi w foremce.

Zdjecie przekroju w komentarzu

#pieczzwykopem #chleb #bojowkadanielamagicala
BarkaMleczna - Cóż za odkrycie. @black-kitsune podrzucił(a?) linka do przepisu na bły...

źródło: comment_1658750843oiPo0GCbLvop0MnGVEnGRZ.jpg

Pobierz
  • 6
@BarkaMleczna: mega się cieszę, że ci podpasował ()
to był jeden z pierwszych przepisów na chleb, którego robienie nie było dla mnie szczególnie męczące. w dodatku w smaku totalnie taki jak chleb, po który w dzieciństwie latałam do okolicznej piekarni, właśnie tak jak mówisz „lepszej jakości przeciętniak marketowy”, więc przepadłam, bo zawsze kochałam smak takiego chleba xD a tu przynajmniej wiadomo co w składzie