Wpis z mikrobloga

@motoinzyniere: Jak powrót po tylu latach? Jeździłeś na czymś chociaż okazyjnie w międzyczasie?
U mnie 12 lat przerwy i przez ten czas nie siedziałem na dwóch kółkach innych niż rower...
Zastanawiam się, czy nie zapomniałem jazdy :D
@motoinzyniere: ja mam od niedawna 125kę - pierwszy jednoślad od 30 jakoś lat z okładem kiedy to wywaliłem się na jakiejś motorynce jadąc na zdrapkę ;)
Wspaniale się jeździ, uczę się manewrowania a niedługo odświeżam przepisy i robię prawko
Na celowniku Yamaha Fazer 600
Zostaje ćwiczyć i od nowa wyrobić mięśnie do trzymania manety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@motoinzyniere: Mięśnie nie są słabe, ale po przerwie, plus nowe moto, to jeździsz napięty jak plandeka na żuku, więc ręce bolą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powoli się wjeździć, jakieś 5-10kkm i będzie dobrze :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@motoinzyniere: ja mam od niedawna 125kę - pierwszy jednoślad od 30 jakoś lat z okładem kiedy to wywaliłem się na jakiejś motorynce jadąc na zdrapkę ;)

Wspaniale się jeździ, uczę się manewrowania a niedługo odświeżam przepisy i robię prawko

Na celowniku Yamaha Fazer 600

@mitchumi:
Ja sobie ostatnio kupiłem rometa zetke 50 porobioną na 72ccm. I autentycznie nie pamiętam kiedy ostatnio coś mi sprawiło tyle frajdy co ten piździk latający