Wpis z mikrobloga

Co byście brali Mircy do 1500zł - mam kilka ofert upatrzonych na olx/allegro, w grę wchodzą używki z gwarancją, odsprzedaże nowych itd. więc elastyczny jestem.
Teraz mam Mi 9 Lite, sprawuje się ok, wszystko mi pasuje w nim oprócz pamięci, której mam już za mało (64GB) - chciałbym, żeby nowy tel. robił oczywiście lepsze zdjęcia od tego i miał większą baterię (4000mA teraz). No i DualSIM.

- Samsung Glaxy A52S 5G (myślałem nad A53 ale podobno lipniejszy procek, grzeje się i zamula) - podobno do 2000 najlepsze aparaty
- Realme GT wersja 8/128 lub 8-12/256 - dobre bebechy, ale chyba średnie zdjęcia
- Realme GT 2 Neo - jak wyżej
- Mi 11T - jakiś taki dziwny jest
- OnePlus Nord 2/2T - ciężko o coś w moim budżecie

Jakieś inne propozycje ?

Co do Samsungów boje się, że może zamulać po jakimś czasie, na 3 telefonach od Xiaomi nie miałem tego problemu.
Co do Realme i reszty a szczególnie Realme mam obawy co do aparatu czy chociaż będzie robił lepsze zdjęcia od tego co mam :D

#elektronika #telefony #pytanie #smartfon
  • 7
@Dezynwoltura:

Miałem realme x50 pro i polecam soft fajny i wszystko dobrze działa.

Jutro będę mieć 11t na gshopperze była (może dalej jest sprawdź na pepper) fajna promocja za 1450 zł i wziąłem. Ogólnie zostałbym przy realme ale nikt tego nie serwisuje w pl i nie chce mi wymienić baterii. Xiaomi mam wrażenie że jest lepiej rozwinięte i ludzie wiedzą już co to jest łatwiej o serwis i łatwiej sprzedac

Sprzedaję