Wpis z mikrobloga

może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym memie?
zgaduję że to jakiś rodzaj bodyshamingu ale pomimo szczerych chęci nie potrafię rozkminić sensu/przesłania

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #rozwojosobistyznormikami #lookism #bodyshaming #gownowpis #wlosy #pytaniedorozowychpaskow #mirabelkopomusz
Pobierz Chodtok - może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym memie?
zgaduję że to jakiś rodzaj ...
źródło: comment_16586823805kKk5Myp5DZEy4uNmdXPif.jpg
  • 27
@Chodtok kurde mogę, chociaż dalej uważam że próbujesz dokonać jakiejś prowokacji XD ale mam czas

Mem ten to pastisz na mema o którym pisze @A_R_P, wyśmiewanie się w nim z mocno nieogarnietych zakoli (zakola + zaniedbana fryzura) ma symbolizować czas w którym mężczyzna coraz szybciej starzeje się, a najlepsze dni przydatności ma za sobą, podobnie wlasnie jak bombelki na memach o matkach gotowych się ustatkowac.

Prawdopodobnie wymyślony przez jakąś urażoną madkę,
no są i ich przesłanie chyba umiem odczytać (beka z samotnych matek co nie chciały wcześniej dobrego danonka)

ale nie rozumiem o co chodzi w tym z mojego screena
opka zwraca się niebieskich, tekst na memcie jest w męskim rodzaju, zdjęcie przedstawia chłopa - więc chyba w tym przypadku nie jest o samotnych matkach tylko o czymś innym? ale o czym konkretnie?
jaka jest pointa, w czym tkwi element humorystyczny
@Chodtok analogia jest w stu procentach prawidlowa.

Na memach o samotnych matkach często pojawiają się teksty o puszczaniu się z oskarkami, imprezowaniu itp. wyśmiewające w ten sposób rozwiązły tryb życia który w założeniu doprowadził dana kobietę do bycia samotną matką.

Tak samo tutaj do obrazka zakoli którego znaczenie i porównanie do mema o samotnej madce wyjaśniłem już wczesniej, dołączone zostały inne czynniki które mają wyśmiewać tryb życia który w założeniu doprowadził mężczyznę
Mem ten to pastisz na mema o którym pisze @A_R_P, wyśmiewanie się w nim z mocno nieogarnietych zakoli (zakola + zaniedbana fryzura) ma symbolizować czas w którym mężczyzna coraz szybciej starzeje się, a najlepsze dni przydatności ma za sobą, podobnie wlasnie jak bombelki na memach o matkach gotowych się ustatkowac.


tzn że wg logiki autorki mema (i tych 500 plusujących) posiadanie wrażliwych na dihydrotestosteron mieszków włosowych (uwarunkowany genetycznie defekt wyglądu) jest
@Chodtok żadnego sensu to nie ma robienie z mema jakiegoś doktoratu dla przegrywow. To mem.

Nawet tego głębiej nie skomentuje bo nie ma sensu.

Dodam tylko że pisałem że kłamiesz i właśnie to udowodniles :) dzięki lubię mieć rację XD
kłamiesz i właśnie to udowodniles


w którym miejscu?

To mem


mem walący po wyglądzie
i to nawet nie jego elemencie na który ma się jakikolwiek wpływ (typu ubiór, tatuaże, nadwaga), ale czymś:
-totalnie wrodzonym
-baaaaaaaaaaaaaaardzo trudnym do zlikwidowania
-wpędzającym w poważne kompleksy sporo osób
strasznie #!$%@? i szkodliwy czyli
do tego totalnie bezsensowny

@bizonsky: