Wpis z mikrobloga

Nie poszło mi najlepie na maturze i nie dostałem się na studia tam gdzie chciałem.Chyba podejde do matury jeszcze raz za rok a w tym czasie pójde na miesiąc do wojska,poucze się sam i chyba wyjade na troche do niemiec by zarobić.Czy na studia w ogóle opłaca się isć?Bardzo lubię informatykę(szczególie pisanie linijek w jsie) i nie wyobrażam się sobie gdziekolwiek indziej.

#wojsko #informatyka #matura #programista15k
wilk633 - Nie poszło mi najlepie na maturze i nie dostałem się na studia tam gdzie ch...

źródło: comment_1658680682m9URlUH3QJ9oaYp0TaffiQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anakee: no i z tych seniorow jaki procent ma studia zwiazane z IT? Bo z tych co ja znam bardzo maly odsetek, wiekszosc rzucila na 1-3 roku bo zaczeli pracowac i nie chcialo im sie konczyc studiow dla papierka.
  • Odpowiedz
no i z tych seniorow jaki procent ma studia zwiazane z IT?


@Oskariat: większość, ale nie zajmuję się stricte programowaniem, więc z założenia u mnie mniej jest kucy. W rekrutacjach nie pamiętam ludzi z średnim, a większość miała matematykę, fizykę lub politechniczne kierunki.
  • Odpowiedz
W rekrutacjach nie pamiętam ludzi z średnim, a większość miała matematykę, fizykę lub politechniczne kierunki.


@Anakee: tymczasem na Wykopie ktoś powie, że pracuje w IT, mimo braku wykształcenia informatycznego, a tymczasem skończył jakiś inny kierunek ścisły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz