Wpis z mikrobloga

@lossiemkos89: Mam Hondę CM125 z 1989 czyli coś podobnego i wziąłem ten sprzęt pod naukę na A. Ogólnie do jazdy po mieście czy okolicy spoko, pali 4l i jest bezobsługowa. Jak coś robiłem przy niej to głównie dla rozrywki jak czyszczenie i regulacja gaźnika. Do nauki pod prawko trochę gorzej, bo jednak inna pozycja. Raczej szukałbym czegoś innego
@lossiemkos89: według mnie do nauki jazdy w miarę spoko, ale przy starszym sprzęcie jednak trzeba umieć samemu coś pogrzebać przy takim motorku. Ja bym jednak rozważył jakieś nowocześniejsze 125 najlepiej na wtrysku, to już jest praktycznie bez obsługowe.

A jeśli chodzi o samo prawko to i tak różnica jazdy na 125 a motocyklem pod kategorie A to jest jak przesiadka z rowera na motor, i tak będziesz musiał się od zera
@lossiemkos89: Najlepiej pojechać i na żywo zobaczyć, jak będziesz się na tym czuł.

A jeśli chodzi o samo prawko to i tak różnica jazdy na 125 a motocyklem pod kategorie A to jest jak przesiadka z rowera na motor, i tak będziesz musiał się od zera nauczyć kontrolować duży motocykl.


@thris: Dokładnie tak.

pali 4l


@buueno: Sporo w #!$%@?. Chyba, że często korzystasz z odciny ( ͡° ͜