Wpis z mikrobloga

Uważacie w takim razie że skoro typek był przestępcą to można było go udusić? Zaprzeczacie temu że policja w stanach jest rasistowska dlatego że typ sobie zasłużył? Pytam bo nie za bardzo rozumiem waszego punktu widzenia. Jakbyście mogli go przedstawić to byłbym wdzięczny. Sam nie do końca jestem rozeznany w tej sprawie szczerze mówiąc.

@joyko Zgadzam się w pełni. Tutaj chyba zaważył czynnik, że całe zdarzenie było świetnie udokumentowane i to, że napięcia społeczne w Ameryce były coraz większe w tamtym czasie.

@Panczenisci Co jak co, ale jak na takiego noname'a to miał przepiękny pogrzeb.
@vipcypr8 jak na ćpuna, kryminalistę grożącego bronią ciężarnym kobietom i generalnie wrzoda na organizmie społeczeństwa to pogrzeb miał zaskakująco imponujący. Ciekawi mnie tylko kto to sfinansował. Swoją drogą fakt ubóstwiania przez amerykańskich lewarów takiego "obywatela" daje sporo do myślenia na ich temat i solidny powód do zwalczania "liberalizmu" gdyż gloryfikują degeneracje i anarchie
@Alakecz: zabity za to że był czarny - urojenia lewactwa, które postanowiło zrobić sobie z bandyty bohatera. Takie sytuacje się zdarzają, koleś był też na niezłej bombie. Polaka na lotnisku zabili paralizatorem tez za narodowość? No chyba nie? Traktowanie jakiegokolwiek wykroczenia przeciw czarnym jest po prostu kretynizmem i służy do zrobienia kariery i walce o wpływy środowisk lewicowych w USA. Walkę z rasizmem zaczęto gdy tak naprawdę takie zjawisko jest mniejsze
@vipcypr8 moje stanowisko w tym zakresie w jakim je wyraziłem było jasne: jeśli nie zrobił w życiu nic wybitnie pożytecznego, to nie zasługuje na traktowanie jak bohater. Okoliczności śmierci w żadnym stopniu nie zmieniają tego w jego wypadku.

Reszta mnie gówno interesuje, bo nie dotyczy tego tematu.

Chcesz porozmawiać o funkcji prawa, państwa i jego organów oraz sposobów ich działania, to załóż oddzielny temat, bo w tym zawsze będzie wszystko przesiąknięte ideologią