Wpis z mikrobloga

@emissary w sumie ja też
@nasi-lemak wybory najbrzydszego miasta w UK to trochę jak wybory największego szura w konfederacji - wiele mocnych pozycji ale ciężko wskazać faworyta. Hemel jeżeli się tam nie mieszka to chyba nie jest najgorsze - w miarę ładne centrum handlowe, główna ulica niczym się nie wyróżnia na plus ani na minus. Reszty miasta nie oceniam bo nie zwiedzałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Januszka: moi znajomi tam mieszkali i narzekali, że nic tam nie ma (ale oni mieli 23 lata więc też inaczej patrzą na życie niż ja)
Podjedź tam, przejdź się, zobacz czy Ci podpasuje; ewentualnie zobacz skad można tam dojechać pociągiem i dojeżdżaj do pracy (pro -tip + dużo lepiej rano jechać 'od Londynu' czyli z Watford, Bushey, Harrow, Wembley itp)
W stronę Londynu zawsze rano są przepełnione pociągi (już od Milton
@Januszka: jak chcesz mieszkać w angielskim mieście to polecam Hemel , mieszkam tu od 9 lat , nie słuchaj tych bzdur o pięknym Watford bo to syf tak faktem tańszy od Hemel nie bez przyczyny. Hemel jest spoko ale tak samo polecam wszystko bardziej na północ od Hemel nie licząc w tym oczywiście Luton .