Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś tutaj BMW F 850 GS i próbował w dalsze szosowe trasy jeździć z pasażerem? Jak wrażenia? I generalnie jak wrażenia z motocykla?
Szukamy w miarę smukłej turystycznej maszyny raczej na szosy, GS 1250 niestety jest za duży i za ciężki na nasz garaż, zostaje ew Yamaha Tracer 7/9, BMW F 900xr, jakieś inne propozycje?
#motocykl #motocykle #motocyklebmw #bmw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anakee: Tutaj tez chodzi o wagę - w garażu dosuwam tylne koło motocykla do ściany po płytkach, nie wiem czy mi dysk nie wyleci przy większym GSie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tutaj tez chodzi o wagę - w garażu dosuwam tylne koło motocykla do ściany po płytkach, nie wiem czy mi dysk nie wyleci przy większym GSie


@Myrszula: do turystyki w 2 os brałbym 1250. W jedno 850 wystarczy.
  • Odpowiedz
@Myrszula: tracer 700 nie ma zawieszenia. Prowadzi sie tragicznie zle. Silnik tez nie powala. Na pierwsze moto ujdzie, ale jak ktos jezdzil cokolwiek, to ten silnik to muł + dziwnie hamuje silnikiem. Kanapa fabryczna daje rade do 300-400km. Na plus regulowana szyba. Ale na maks wysunieta, powyzej 130km/h wpada w takie drgania, ze zaczyna bujac calym przodem moto.
Ogólnie 3/10. Nie polecam.
  • Odpowiedz
Tato miał 850 i wymienił na 1200, bo wygodniejsze. A rozmiarowo w garazu wcale więcej miejsca nie zajmuje.


@dobrzecisiewydaje: 1200 jest chyba nawet niższy. Ja zamieniłem 800GS na 1250GS i jest niższy :)
  • Odpowiedz
Jakby co to jestem niebieskim Myrszuli, od jakiegoś czasu bez konta na wykopie xd
@Taboo: Jak jest z serwisowaniem Triumphów? Generalnie b. fajne motocykle, może tego nowego 1200 byśmy nawet rozważyli jakby wszedł. Jesteśmy z Bydgoszczy i dobrze by było mieć serwis gdzieś niedaleko, jest duży salon BMW w mieście.
@Anakee: 850 faktycznie będzie za słaby na dalsze wyprawy, obecnie jeździmy trochę Kawą Z900 (125km) wiec trochę słabo
  • Odpowiedz
@Myrszula: Znajomy ma Tigera 900 GT Pro już rok i nie narzeka. Triumph pewnie będzie bardziej problemowy od BMW. Z tego co widzę to najbliższe serwisy to niestety Poznań lub Gdańsk.
  • Odpowiedz