Wpis z mikrobloga

Sytuacja jest nieciekawa...
Wysłałem paczkomatem wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne mi do organizacji akcji krwiodawstwa w Rzeszowie, która ma się odbyć jutro. Niestety kurier cofnął paczkę sugerując przekroczony gabaryt (a przecież jakoś w paczkomacie ją nadałem). Okazało się że nie wszystkie paczkomaty przyjmują paczki o określonych przez InPost gabarytach. Mimo dość szybkiego wniosku o zmianę paczkomatu na taki, który będzie w stanie obsłużyć moją przesyłkę, paczka została zwrócona do oddziału, przy okazji uszkodzona i absolutnie nie mam pojęcia czy uda mi się ją do dnia jutrzejszego, godziny 8:30 otrzymać.
Infolinia nic nie może zrobić, pani kierownik infolinii zwyczajowo nie przyjmuje połączeń telefonicznych bo przecież nie od tego ona tam jest, ale pomóc też nie potrafi i chyba wyjdzie na to że nasza jutrzejsza akcja będzie naszą tylko i wyłącznie z nazwy.(,)
Nie mam ze sobą absolutnie nic ponieważ wszystko zostało nadane paczkomatem. Ta sytuacja powoduje u mnie poważny kryzys i sprawia, że moja dzisiejsza podróż staje się coraz bardziej bezcelowa.
#feels #zalesie #inpost #barylka22 #barylkakrwi
  • 4