Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: no bardzo dobrze określiłeś Donaldu Tusku. Platfusy są tak samo bezideowi w gruncie rzeczy, ale połączeni pępowiną z Unią i Niemcami. Z kolei PIS realizuje chore projekcje dziadka z kotkiem z Żoliborza, ale tak samo podkulają ogon przed Unią. Tylko przez to na gorszych zasadach xD wiem też do czego pijesz, Mentzen doskonale wie, że się przejechał na tych swoich hasłach. Może w 2010 by to zagrało, ale nie wtedy.
@obserwator_nsa: Nie wiem skąd wziąłeś Unię, jak ten artykuł nic o tym nie mówił, ale okeyyyy,

wiem też do czego pijesz, Mentzen doskonale wie, że się przejechał na tych swoich hasłach


@obserwator_nsa: o ile mi wiadomo, to "straszenie gejami" to nie tylko działka Konfy, Żydami to nie straszył sam Mentzen ale reszta ferajny

. Może w 2010 by to zagrało,


@obserwator_nsa: I już nigdy nie zagra, Polska staje się
@Normie_Lurker: skąd wziąłem Unię, Niemcy i PO? doedukuj się. Co do homo- nawet sam Braun stwierdził przecież, że ludzie tej orientacji byli, są i będą i wolnoć Tomku w swoim domku. Każdy ma prawo do tego, żeby dążył do szczęścia po swojemu. Ale bez nachalnej promocji i robienia z tego czegoś cool i nawet lepszego, bo bycie normikiem to nuuuda. Świat staje się coraz bardziej lewicowy, w USA są ludzie, którzy
skąd wziąłem Unię, Niemcy i PO? doedukuj się


@obserwator_nsa: no tak, Tusk to mupet Merkel i sprzedaję Polskę Niemcom

. Co do homo- nawet sam Braun stwierdził przecież, że ludzie tej orientacji byli, są i będą i wolnoć Tomku w swoim domku.


@obserwator_nsa: To to raczej Korwin. Braun coś tam mówił o batożeniu i sodomii xD

Ale bez nachalnej promocji i robienia z tego czegoś cool i nawet lepszego, bo
@Normie_Lurker: jak memiczne batożenie gejów przez Grzesia było hiperbolą, redaktor z jakim miał nieprzyjemność rozmawiać był nadzwyczaj ignoranckie. Hehe musisz mieć klapki na oczach, jeśli nie widzisz tej reklamy LGBT. W zasadzie z każdych mainstreamowych mediów i popkultury. Wiadomo, że młody człowiek by nie chciałby trafić do odmieńców, nonkonformistów. I jak się ten cały zachód rozwija? Czy ludzie mogą szybko awansować na drabinie społecznej, jeśli są wykształceni i mają nietuzinkowe pomysły?
jak memiczne batożenie gejów przez Grzesia było hiperbolą,


@obserwator_nsa: a spoko to tylko takie żarciki o biciu ludzi, normalka, bardzo to przystoi politykowi, potem głosowanie w sejmie nad projektem ustawy "zakazującej promocji lgbt" to przez przypadek, jasne braun i cała konfa do gejów nic nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zasadzie z każdych mainstreamowych mediów i popkultury. Wiadomo, że młody człowiek by nie chciałby trafić do odmieńców,