Wpis z mikrobloga

Apel do wszystkich narzekających na spoilery na tagu.

Wykop ma takie fajne narzędzie dzięki czemu możecie zablokować dany tag. Jeżeli odcinek ma światową premierę w poniedziałek to żeby ominąć spoilery dodajecie ten tag na czarną listę w niedzielę, a odblokowujecie dopiero wtedy jak obejrzycie nowy odcinek. Nie ma za co!
#bettercallsaul
Pobierz
źródło: comment_1658412437EZT0bbC9t6pio0kXi7ERQH.jpg
  • 10
@Simple-Man: @AlMasia: @jakub-dolega: chodzi o to kretyni, że się wyświetla w gorących randomowo, a nie że ktoś nie widział odcinka, wbija na tag i czyta wszystkie wpisy. Mam czarnolistować każdy serial którego nie widziałem? Jest opcja SPOILER więc jej #!$%@? używajcie, zwłaszcza jak odcinek wyjdzie godziny wcześniej. Nie wiem jaki to problem
@dullboy: no tak masz absolutnie racje. Z serialu, który wyszedł np. kilka lat temu nie można robić żadnych filmików, zdjęć czy dyskusji, bo biedny wykopek może sobie obejrzy kiedyś tam ten serial i sobie teraz zaspoileruje XD Rozumiem, że jak ktoś napisze spoiler z Rodziny Soprano to jest #!$%@?, bo nie użył funkcji spoiler do 23 letniego serialu?
Z resztą nie ma żadnego obowiązku, żeby wstawiać w spoiler dyskusje na temat
@AlMasia: u #!$%@? naprawdę ciężko ci idzie myślenie. Specjalnie napisałem że mi chodzi o to że dopiero coś wyszło, ale nie - pierwszy argument - RODZINA SOPRANO XDD