Wpis z mikrobloga

@Nikwu: Pizza z ananasem jest według mnie dobra...jak ananas komuś na pizzy przeszkadza to pewnie kuchni gdzie występuje połączenie słodko-kwaśne ze słonym też nie zje bo bigłos, zimnioki i pjyrogi z kapusto tylko dobre.
@fff112 to nie kwestia smaku tylko bluźnierstwa polegające na dodawaniu do potraw składników, które według postującego nie powinny się w nich znajdować. Ja nas ten przykład lubię połączenia, słodkie-słone itp., ale za "pizza" ananasem. Je przepadam, a do leczo nie wrzucił bym parówek
@Viking-: Ale dlaczego bluźnierstwo? Przecież to jest bardzo dobre...do salami np nie pasuje tylko z szynką. Jest to rodem wzięte z kuchni azjatyckiej gdzie ananas łączy się ze słonymi potrawami. Nie widzę powodu dlaczego miało by to nie pasować. Schabu z morelą też nie zjesz bo to nie schab tylko bluźnierstwo? Nie rozumiem jaka różnica jest. Można się kłócić z nazewnictwem czy powinna być nazywana pizzą czy nie, ale nie z
@fff112 ale to nie do mnie chyba. Ja jedynie tłumaczyłem @Nikwu, że "bluźnierstwo" i "niesmaczne" to dwie odrębne rzeczy i nie należy tego łączyć w stosunku 1:1. Ja jestem generalnie wszystkożerny, ale gotując staram się używać dobrych i pasujących składników połączenie ananasa z dobra włoska szynką jest jak najbardziej ok. Nie koniecznie na pizzy jak dla mnie, ale jak ktoś lubi to jego sprawa. Jednak jeśli mówimy o leczo to parówki
Pizza z ananasem jest według mnie dobra...jak ananas komuś na pizzy przeszkadza


@fff112: Gdy kończysz jedno zdanie wielokropkiem, to należy po nim postawić spację, a następne rozpocząć wielką literą, a nie produkować takie kretyńskie zlepki, nieuku!