Wpis z mikrobloga

Wypok nakręcił mnie na The Boys i mam teraz serialowego kaca, którego leczę For All Mankind - i w sumie polecam, bo o ile nie jest nawet w połowie tak bombastyczny, to opowieść jest tutaj mega ciekawa: generalnie to mamy świat gdzie na Księżycu pierwsi wylądowali nie hamburgery a ruscy, co jest pretekstem do snucia wizji dość nietuzinkowej alternatywnej rzeczywistości.

Dobra gra aktorska, piękne zdjęcia, spoko efekty specjalne i dość wierne trzymanie się realizmu - ale wszystko toczy się dość ślimaczym tempem, przynajmniej jeśli idzie o sezon 1 więc, ponownie: nie spodziewajcie się bombastyki i zwrotów akcji co dwie sceny, ten serial to raczej taki mooooooooooocno rozciągnięty Apollo 13, więc jeżeli lubicie ten film, to pierwszy sezon będzie cycuś. Jak później to nie wiem, bo objerzałem dopiero drugi odcinek sezonu drugiego - i na razie na plus, bo alternatywność tej historii mocno przyspieszyła.

W zasadzie jedynym problemem jest fakt że dostępny jest na dość egzotycznej w Polsce platformie streamingowej, ale generalnie nie ma tragedii - co robić podpowiem nietypowo, bo piosenką.

#seriale
mnik1 - Wypok nakręcił mnie na The Boys i mam teraz serialowego kaca, którego leczę F...
  • 1
Wypok nakręcił mnie na The Boys


@mnik1: Też mam serialowego kaca po chłopakach. Nawet komiks liznąłem i wszystko tam jest o wiele bardziej plugawe, łącznie z Billym - ten z serialu to przy nim grzeczny chłopczyk. Serial jest lepszy.
A własnego kaca nadrabiam tym:
Bardzo polecam, zajebiście się ogląda i ma krótki, 30 minutowy format.
ziumbalapl - > Wypok nakręcił mnie na The Boys

@mnik1: Też mam serialowego kaca po...