Wpis z mikrobloga

Największym przewinieniem oskarka było to, że te jego newsy za szybko sukces odniosły, co Sylwkowi się bardzo nie podobało, że nie podkulił ogona i nie dał sobie smyczy założyć jak Revo. Nie wiem czy pamiętacie ale już dawno dawno temu przed wszystkimi akcjami sylwester na live mówił, że coś tam ma na Oskarka i będzie coś nagrywał, ot zwykła zawiść tak jak w przypadku, Wersow, Denego, Pausta. A nagrywaj sobie na Konopskiego ile tam sobie chcesz
Jestem przekonany, że najbardziej ciebie tigerują takie obrazki, zobacz jakie dorodne 190cm Oskarka na tle CLA ;)
#famemma
#wardega
Pobierz
źródło: comment_1658321525BmlmGDURtJuKkitJGhWjpS.jpg
  • 17
@Kroledyp: Zwyrol robił filmy które docierały do zagranicznej publiczności, w tym film który zrobił 150mln wyświetleń, czy tam ile, czyli tyle ile Oskarek robi na przestrzeni 300 filmów. Wardęga jest już w tej branży od dawna i nie jawi się jako osoba rozrzutna, a poza YouTubem na pewno miał i z tego co wiem to ma jakieś inne źródła dochodu. Wardęga ma kasy jak lodu.
i z tego co wiem to ma jakieś inne źródła dochodu.


@DEJW88: o jakich źródłach dochodu wiesz? Przecież wszystkie jego pomysły i biznesy to jedna wielka klapa, co do filmu z psem pająkiem, sylwek przyznał, że przyniósł nie wiele pieniędzy licząc wyświetlenia i to było 10 lat temu.
Chyba, że pieniądze z kanału Moniki idą do wspólnego portfela to tak, może mieć więcej
@Kroledyp: Poza tym największym błędem Konopskiego było pomówienie Leksia i uprzedzam jeśli uważasz, że "Leksiu zwyrol, Leksiu zły", to nawet nie będę wchodził w dyskusje po raz kolejny na ten temat na wykopie, bo ludzie nadal informacje jakie pojawiały się w tej dramie, które były fejkowe lub zmanipulowane uznają za prawdziwe lub częściowo prawdziwe. Tak zachowanie Leksia było najmniejszym wykroczeniem moralnym z trójki Konopsky, Leksiu, słynna już aktualnie rocznikowo 16-latka ;)
@Kroledyp: Mówił, że kilkanaście lub kilkadziesiąt tysiecy miesięcznie ma za wyświetlenia starych prankow które dalej są oglądane. Nie pamietam dokładnie kwoty, ale mówił o tym na jakimś odcinku.
Wardęga z zawiści i zazdrości się dobrał do Konopa jest po prostu błędne.


@DEJW88: Absolutnie nie jest błędne, zwyrol miał chrapkę od dawna, czekał tylko na dogodną okazje, to samo było z ekipą oraz Abstra
@Kroledyp: kiedys mowil ze pol miliona na nim zarobil. Jednak dom kupil zanim wrocil na dobre na youtube. A czy ma inne zrodla dochodu raczej niezbyt dochode jesli juz, cos tam mowil ze prowadzi kilku influencerow
@Kroledyp: Z tym się zgodzę, ale jednak filmy odnośnie sytuacji z Leksiem powstały, bo Konop podał w swoim filmie istotną z punktu widzenia prawa informacje, która była nieprawdziwa, a wokół niej stworzył narrację jakoby Leksiu upodobał sonbe młode dziewczynki posługując się zmanipulowanymi, powycinanymi z kontekstu rozmowami Leksia z tindera lub instagrama z dziewczynami, które same dobrowolnie z nim pisały i święte bynajmniej nie były. Wardęga wielokrotnie mówił, że Konopsky sobie grabi,