Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Swego czasu zrobiłem głupotę i byłem karany, według tego co mi powiedziano jeszcze 2 lata miałem mieć ten wpis.
Jednak dzisiaj czytałem akta z sprawy cywilnej gdzie zostałem pozwany (powództwo oddalone) i tam jest przy moim nazwisku wiek, NIE KARANY, zawód

Czy sąd może mieć nie aktualne dane? Czy cos takiego jest możliwe? I naprawdę jestem już nie karany?

Oczywiście już złożyłem wniosek na krk o zaświadczenie o niekaralności żeby to sprawdzić. Ale jakby ktoś z prawniczych Mirków mógłby coś powiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny, wiem że to tylko parę dni ale chodzę z emocji w kółko. Życie by mi to zmieniło, z racji zawodu jaki wykonuje jestem bardzo mocno ograniczony przez moją kiedyś popełnioną głupotę

#prawo #sad

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d7d29e4a78f0874e952632
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
OP: @buonaparte

Przesłuchanie było jedno, ja nigdy nic takiego nie oswiadczalem w żadnym momencie procesu.
I tutaj moje głowę pytanie, czy protokolantka mogła z góry założyć że nie jestem i stąd taka informacja? Generalnie czy każdego człowieka przed rozprawą sprawdzają w KRK czy bazują tylko na oświadczeniu (no i wtedy w moim przypadku z błędem z góry założone że nie jestem)?

Wygląda to tak:
Staje IMIE NAZWISKO
PESEL xxxxxxxx
LAT xx,
  • Odpowiedz
OP: @buonaparte

Byłem pytany tylko czy byłem karany za składanie fałszywych zeznań.

I tak w sumie zastanawiając się trochę to zawodu też nikt mi nie sprawdzał, bazują na tym co zeznałem.
O ile każdy pozwany w sądzie cywilny nie jest sprawdzany w KRK wygląda mi na to że z góry musiała protokolantka założyć że nie jestem karany i stąd taka informacja :(
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
ZdrowyKonserwator: Jak to jest z wywozem medycznej za granicę
Mam już z lekarzem większość obgadane ale też parę wątpliwości
Może mireczki pomogą :D

Formularz który lekarz wypełnia trzeba dostarczyć do GIF, wysylaliscie to może poczta? Nie mam możliwości podjechać obecnie
Jak poczta to sam formularz czy jakieś podanie jeszcze? Na główny adres GIFu ze strony?

I jak już mam wszystkie dokumenty to jak to wygląda na lotnisku
Trzeba to komuś zgłaszać?
  • Odpowiedz