Wpis z mikrobloga

@op_ser_vator: duże miasta raczej mnie nie interesują - raczej przyroda itp. Podrózuje motorkiem 125cc a koszty hmmm... głównie rozchodzi sie tu o paliwo, jedzenie i duperele. raz tylko spałem na polu biwakowym za 35 zł. ale kwoty i tak nie są małe za 1 dzień na podlasia, 2 dni na mazurach, 3 dni w bieszczadach + 4 dni gdzie głownie jazda (co też jest całkiem fajne) = 10 dni frajdy za
@Blueweb super sprawa taki trip,a jaki motorek? Wymagane prawko ? Bo czytałem, że podnieśli pojemność dla pierdziawek jakoś kilka lat temu z 50cc. Czy na prawko na A? Jakieś środki przeciw patologi i dla bezpieczeństwa posiadałeś?

Czy nocowałeś tylko w namiocie? Czy ludzie gdzieś w szopie też dawali Ci się wyspać? A może taki sens podróży?

Przepraszam za wścibskość, ale moim marzeniem jest kupić kamper, zamontować gaz i jeździć wszędzie gdzie akurat
@op_ser_vator:

super sprawa taki trip,a jaki motorek? Wymagane prawko ? Bo czytałem, że podnieśli pojemność dla pierdziawek jakoś kilka lat temu z 50cc. Czy na prawko na A? Jakieś środki przeciw patologi i dla bezpieczeństwa posiadałeś?

Czy nocowałeś tylko w namiocie? Czy ludzie gdzieś w szopie też dawali Ci się wyspać? A może taki sens podróży?

Przepraszam za wścibskość, ale moim marzeniem jest kupić kamper, zamontować gaz i jeździć wszędzie gdzie