Wpis z mikrobloga

Panowie, jeśli zauważycie, że matka waszej partnerki jest wiecznie niezadowolona, niespełniona, często złośliwa lub biernie-agresywna, wszystko jej przeszkadza, począwszy od zachowania męża, dzieci, obsługi w restauracji, współpracowników, szefostwa i wszystkich innych - uciekajcie. W waszym związku będzie mieszała jak sam diabeł, a i sama #rozowa prędzej czy później (ale raczej prędzej) się w nią przeobrazi, szczególnie po tym jak pojawią się #dzieci
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozwod #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętajcie, wszystkie francuskie auta prędzej czy później się zepsują, bo moje mi się zepsuło


@hakunnin: oj tam. Ja mam Lagunę 2 2.0T z 2006 i nawet to jeździ znośnie.
  • Odpowiedz
@hakunnin: ja wiem że to niby oczywistości i nie ma o czym gadać, ale jak ktoś się w kimś naprawdę zadurzy, to klapki na oczach nie pozwalają dostrzegać rzeczy oczywistych. A jak już są bombelki i kredo to jest już za późno.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, wszystkie francuskie auta prędzej czy później się zepsują, bo moje mi się zepsuło


@hakunnin: to bardziej coś w stylu: jeśli zobaczycie ze świagrem że samochód, który chcesz kupić ma rudą, ślady po utopieniu, chińskie literki na "oryginalnym" silniku, wżery i 5 cm szpachli to go nie kupuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel niebieskie paski i ich matki dotyczy to jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo niebieskie mają bardzo często tendencje do bycia ukochanym syneczkiem a tego typu mamusie mają tendencje do zazdrości i bycia zaborczym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Karl_Tofel:

Jak widzę obecnie co się o--------a w temacie relacji damsko męskich, rozwodów, i posiadania rodziny, to bardzo trzymam kciuki żeby mi się nagle nie odwidziało, bo wygodnie się żyje jako singiel

  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: p---------e, mam analogiczna sytuację. Żona jest kompletnie różną osobą niż jej matka. To kwestia oleju w głowie i uczenie się na błędach rodziców. Poprostu masz jakieś przykre doświadczenia, co nie zmienia faktu, że wiele dzieci jest psychiczne uzależnionych od rodziców.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: nie przeczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p---------e, mam analogiczna sytuację. Żona jest kompletnie różną osobą niż jej matka. To kwestia oleju w głowie i uczenie się na błędach rodziców


@cojatamwiem: no i fajnie. Życzę Ci aby tak pozostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: raczej staram się zwracać uwagę na alarmujące kwestie, ale tak doszłam do wniosku, że gdyby brać to wszystko pod uwagę, to z nikim się nie da związać. Każdy ma jakieś z-----e cechy/starych/przeszłość za uszami.
Zawsze też można rozmawiać co nam nie pasuje i stawiać granice. Warto mieć z tyłu głowy, że ktoś ma jakieś czerwone lampki ale jeśli wykazuje prace nad sobą, to może nie warto od razu skreślać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karl_Tofel: zacząłem czytać post o babach a doszedłem do samochodów w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maly1234: można powiedzieć że temat się zmienil od zera do setki w dwie sekundy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w sumie coś w tym jest, chociaż wszystkie co znam (+cała flota służbowa) należą do tej grupy "prędzej" :P


@damiano_polishiano: bo prawdę powiedziawszy, to wszystkie auta (nie tylko francuskie) prędzej czy później się zepsują. xD
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: taka prawda - a jak panna okazuje się fajna i otwarta na sporo, do tego nie miała ojca, to masz RED FLAG na starcie i z własnej głupoty pchasz się dalej w taką relację
  • Odpowiedz